Rakvere Tarvas soovib täna naasta võidusoonele

Täna Alexela KML Delfi TV-s: Rakvere Tarvas vs Pärnu Sadam

14.01.2016

Alexela Korvpalli Meistriliiga neljapäevases ainukeses kohtumises võõrustab Rakvere Tarvas Pärnu Sadamat. Mäng algab kell 19:00 Rakvere Spordihallis ning otseülekande teeb Delfi TV.

Võistkonnad on omavahel see hooaeg kohtunud üks kord. 8. novembril mindi palliplatsil vastamisi Pärnus ning siis jäi peale kodusaalis mänginud meeskond 81:79, kindlustades endale võidu viimastel sekunditel

Pärast novembrikuist kohtumist on mõlemas klubis toimunud olulised muudatused. Rakvere Tarva juurde ei tulnud pärast pühi tagasi Nemanja Maric, paari päeva eest lahkus BC Valga-Valka/Maks&Mooritsasse eestlane Robert Peterson. Asemele pole kedagi toodud ning senimaani pole välja ka hõigatud, et täiendusi otsitakse.

Lisaks on Andres Sõbra sõnul probleemid Maksim Kovacevici ja Radomir Marojeviciga, kes on küll Rakveres kohal, kuid BC Kalev/Cramo vastu teisipäeval ei osalenud. Praeguseks pole veel selgunud, kas täna on nad võimelised mängus kaasa tegema.

Pärnu Sadama leerist lahkus detsembris meeskonna ning ka kogu koduse liiga kõige suurem korvikütt Andrew Warren Kosovosse, kus talle pakuti Heiko Rannula sõnul kordades kõrgemat palka. Tema asemel on toodud jänki Mark Dorris, kes on kaasa teinud kolmes kohtumises ning jätnud treenerile positiivse mulje.

Rakvere Tarvas on 2016. aastanumbri sees saanud ühe võidu ja kaks kaotust. TTÜ alistati 11 punktiga, kuid järgnevas mängus TLÜ/Kalevi vastu laguneti teisel poolajal täielikult ning saadi suureskooriline kaotus. Teisipäeval mängiti kodusaalis BC Kalev/Cramo vastu ning ka siis otsustasid vastased kohtumise saatuse teisel poolajal.

Pärnu Sadam on uut aastat alustanud kahe valusa kaotuse ning ühe võiduga. Eelmisel nädalal tunnistati Balti liigas Lietkabelise ning koduses liigas TÜ/Rocki paremust. Kaotused teeb valusaks teeb asjaolu, et mõlemas kohtumises oli viimasel minutil pärnakatel võimalus võita, aga ei suudetud rünnakuid realiseerida. Selle nädala teisipäeval saadi uue aasta esimene võit, millal alistati Audentese SG/Noortekoondis.

Alexela KML-i tabelis asuvad meeskonnad viiendal-kuuendal kohal 5 võidu ja 6 kaotusega. Kes iganes täna võidab, jääb õhtu lõpuks ka kõrgemale positsioonile.

Kohtumine algab kell 19:00 Rakveres ning otsepilti on võimalik jälgida Delfi TV vahendusel.