Sandis Silavs, võidu peamisi arhitekte

KK Pärnu alistas võõral väjakul TLÜ/Kalevi

18.01.2015

Alexela Korvpalli Meistriliigas osutas TLÜ/Kalev täna KK Pärnule südi vastupanu, kuid pidi siiski pärnakate 79:71 paremust tunnistama.

Kui statistikale otsa vaadata, oleks võit võinud kuuluda ka TLÜ/Kalevile: laud neile 37-30, tabavus 48 vs 45 %, pallikaotused aga 14-9, tabanud kolmesed 3-11.

TLÜ/Kalevi poole pealt said käe valgeks vaid algviisiku mängijad. Enim punkte viskasid Reimo Tamm ja Robertas Grabauskas kogudes mõlemad 19 punkti, leedulane lisas ka 10 lauapalli, Raido Roos lisas 12+5+3, Tom Droney 12+7lp ja Maduabum Chukwudiebere 9+7lp.

KK Pärnu poolelt said pea kõik mängus käinud mehed ka punktid kirja. Resultatiivsemad olid täna Sandis Silavs 17+7+7 ja Ronaldas Rutkauskas 15+9lp, janis Vahter ja Silver leppik panid kumbrki 10 silma juurde.

"Algas kohtumine meile soodsalt, sest nagu plaanisime, ka  lahendasime rünnakuid kiirelt. Teisel veerandil lasime neid järgi, peamiselt Tamme korvidest. Teisel poolajal püsis vahe kusagil 5-10 punkti piires; meie ei suutnud lahendada oma poolkiireid ja ka Kalev ei pääsenud õnneks lähemale. Vahe püsis lõpuni," võttis mängu omalt poolt kokku pärnakate ääremängija Janis Vahter.

Vaata Heiko Rannula ja Kalle Klandorfi mängujärgseid intervjuusid SIIT ja SIIT.