BC Kalev/Cramo

Kalev/Cramo kaotas Balti liigas Pieno Žvaigždesile

14.01.2015

BC Kalev/Cramo kaotas balti liigas Pasvalyse Pieno Žvaigždesile 74:88.

Avaveerandi võitis Pieno Žvaigždes 19:16, kuid teise veerandi alguses tõi Kristjan Kitsingu tabav kolmene tabloole viigiseisu. Mäng kulges punkt-punktis ning 4 minutit enne lõppu oli taas tablool viiginumbrid 75:75. Viimaste minutite jooksul sai kodumeeskond 9 punkti külaliste 2 vastu ning nõnda tuli kalevlastel tunnistada "piimatähtede" 7-punktilist paremust.

Kalev/Cramo poolt viskasid Mindaugas Kupsas 18, Rolands Freimanis 17, Armands Škele 13 ning E.J Singler 11 punkti. Pieno edukamad korvikütid olid Laimonas Kiselius 24 ja Alexander Oriakhi 13 punktiga.

Voor enne lõppu on nüüd Pienol 7 võitu ja 2 kaotust, Kalev/Cramol 6 võitu ja 3 kaotust. Kalevlastel on veel teoreetiline võimalus alagrupis esikoht võtta, aga selleks tuleb järgmisel nädalal võita võõrsil Riia Baronsit ning loota, et Pieno Žvaigždes kaotab kodus Jurmalale.