ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Nick Calathes naaseb PAO-sse

Olulisematest üleminekutest Euroopa korvpallis

26.07.2015

Viimastel nädalatel on tulnud taas olulisi uudiseid liikumiste kohta Euroopa tippmeeskondades. Kõige agressiivsem on turul olnud Barcelona, aga kõigest riikide järjekorras.

Toome ära nimed ja klubid riikide kaupa. Sulgudes tähendab küsimärk tõika, et leping pole veel kindel ning mõnel pool on ära toodud ka lepinguaastate arv.

 

VENEMAA

Himki: Aleksei Šved (3a), Paul Davis (+1a), Luigi Datome (?); Uniks: Latavious Williams, Quino Colom, Arturas Milaknis; Zeniit: Ryan Toolson, Pavel Antipov, CSKA: Viktor Hrjapa +1+1, Dmitri Kulagin (?); Kuban: Dairius Bertans (3a, ?), Brian Randle; Nižni-Novgorod: Eric Maynor.

 

HISPAANIA

Barcelona: Samardo Samuels, Pau Ribas (3a), Carlos Arroyo (1a), Stratos Perperoglou, pildil (2a), Rodions Kurucs, Moussa Diagne, Shane Lawal; Real: Jeffrey Taylor (1a, ?), Bilbao: Axel Hervelle, Giorgos Bogris; Gran Canaria: Eulis Baez, Xavi Rabaseda; Unicaja: Richard Hendrix; Joventut: Albert Miralles (2a); Murcia: Facundo Campazzo; Zaragoza: Tomas Bellas.

 

KREEKA

Olympiacos: Nikola Milutinov (3a, ?); Patric Young, Daniel Hackett (2a); Panathinaikos: Nick Calathes (3a), Stephane Lasme (?), Miroslav Raduljica (2a); PAOK: Nikola Markovic; AEK: Dimitris Moraitis (6a); Aris: Michalis Pelekanos.

 

TÜRGI

Galatasaray: Blake Schilb, Caleb Green; Anadolu Efes: Jon Diebler, Alex Tyus; Ülker: Bobby Dixon (2a); Besiktas: Lamont Hamilton, Nate Wolters; Banvit: Jackie Carmichael, Adrien Moerman; Trabzonspor: Tarence Kinsey; Darüssafaka: Luke Harangody; Istanbuli BB: Serhi Gladõr.

 

ITAALIA

Milano EA7: Krunoslav Simon, pildil; Reggio Emilia: Pietro Amadori, Darijus Lavrinovic (+1), Rimantas Kaukenas (+1); d’Orlando: Simas Jasaitis.

 

SAKSAMAA

Bamberg: Gabe Olaseni; ALBA: Elmedin Kikanovic; Bonn: Tadas Klimavicius; Oldenburg: Scott Machado.

 

LEEDU-LÄTI

Neptunas: Jerai Grant; Zalgiris: S.-S.Vene (+1), Vytenis Lipkevicius, Kaspars Vecvagars, Edgaras Ulanovas, Mantas Kalnietis (1a), DJ Kennedy (?); Valmiera: Janis Kaufmanis; Ventpils: Kwamain Mitchell (?).

 

MUU

Zielona Gora: JR Reynolds; Limoges: Randy Culpepper.

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 18. september
Mikk Jurkatamm (21)
Gerd Kiili (43)
Aadu Paist (74)
Tõnis Vahesaar (38)
Homme, 19. september
Sergei Babenko (60)
Irja Zilmer-Laidvee (53)
Kaspar Treier (22)
Sulge

Ülekanded