ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Eesti koondise kandidaatide lühendatud nimekiri

20.07.2015

Pärast kohtumisi Taaniga valisid koondise treenerid 17 mängijat, kes jätkavad ettevalmistust EM-finaalturniiriks.

Nädalavahetusel Taani vastu mänginud meestest kuulub 17 allesjäänud kandidaadi hulka kuus mängijat.

 

Positsioon 1-3: Tanel Sokk, Sten Sokk, Rain Veideman, Martin Dorbek, Gert Dorbek, Gregor Arbet, Tanel Kurbas, Erik Keedus, Kristjan Kangur, Indrek Kajupank

 

Positsioon 4-5: Siim-Sander Vene, Kristjan Kitsing, Joosep Toome, Timo Eichfuss, Janar Talts, Rain Raadik, Reinar Hallik.

 

KONTROLLMÄNGUD

 

  • Kontrollkohtumised 1. ja 2. augustil Moskvas Venemaaga.

 

  • 14.-16.08.2015 – turniir Gruusias

    14.08.2015

18:00 – Georgia – Estonia

20:30 – Latvia - Italy

15.08.2015

18:00 – Georgia – Latvia

20:30 – Italy – Estonia

16.08.2015

18:00 – Estonia – Latvia

21:00 – Georgia – Italy

 

·         20.-22.08.2015 – Toyota Nelja Rahvuse Karikas


20.08.2015                 

17.30   Netherlands - Philippines

20:00   Estonia - Iceland

21.08.2015                 

17.30   Iceland - Netherlands

20.00   Philippines - Estonia

22.08.2015              

17.30   Iceland - Philippines

20.00   Estonia – Netherlands

 

  • 26.-28.08.2015 – turniir Horvaatias

    26.08.2015.

18.00 Estonia – Bosnia and Herzegovina (BIH)

21.00 Croatia - Israel

27.08.2015.

18.00 Croatia - Estonia

21.00 BIH - Israel

28.08.2015.

18.00 Israel - Estonia

21.00 Croatia – BIH

 

EUROBASKET 2015

 

05.-10. september     EM finaalturniiri alagrupimängud (Riia)

L, 05   15.30    TŠEHHI – EESTI

P, 06   15.30    EESTI – BELGIA

E, 07   21.30    UKRAINA – EESTI

T, 08   mänguvaba päev

K, 09   21.30    EESTI – LEEDU

N, 10   18.30    LÄTI – EESTI

12.-20. september     EM finaalturniir play-off (Lille, Prantsusmaa)

 

  • Koondise personal:
    • Peatreener Tiit Sokk
    • Abitreener 1 Alar Varrak
    • Abitreener 2 Andres Sõber
    • Abitreener 3 Rait Käbin
    • Arst Kalle Põder
    • Arst Kaspar Rõivassepp
    • Füsioterapeut // füüsiline ettevalmistus Priit Lehismets
    • Füsioterapeut // füsioterapeut Helvis Trääder
    • Delegatsiooni juht Keio Kuhi
    • Delegatsioonijuhi abi (varustus) Jörgen Kippel
    • Pressiesindaja: Aldo Maksimov (aldo@basket.ee)

 

 

Sünnipäevad
Täna, 22. september
Remi Aare (42)
Heigo Erm (41)
Jaak Hubelmann (66)
Margus Jaago (58)
Homme, 23. september
Lauri Luks (34)
Külli Reinfeld (37)
Igor Tavaste (72)
Risto Visnapuu (39)
Sulge

Ülekanded