Meie koondis alustab homme kell 12

Universiaadilt: Eesti vastane ei jõudnud kohale, lähinaabrid võidukad

04.07.2015

Täna algas Lõuna-Korea miljonilinnas Gwangjus suveuniversiaadil kümme päeva kestev korvpalliturniir. A-alagrupis peeti vaid üks kohtumine kuna Eesti avavastane Angola Koreasse kohale ei jõudnudki.

Eesti pidi täna mängima Angolaga, kuid nemad niisiis ametlikult väljendudes loobusid, seega üks võistkond edasipääsukonkurentsis vähem. Ainus A-grupi mäng täna: Saksamaa-Hiina, on alles algamas.

Kuid rida teisi mänge on lõppenud. Põnevamatest neist võitis USA Türgit 66:57, Soome Jaapanit 73:72, Venemaa Montenegrot 63:62, Kanada Rootsit 78:61 ja Prantsusmaa lisaajal Leedut 96:87. Seejuures võitis Leedu poolaja 42:36, kuid neljandal veerandil oli omakorda Prantsusmaa kümnega ees, enne kui Leedu jõudis normaalaja viigini.

Veel tulemusi: Austraalia-Taivan 93:47, Mehhiko-Mongoolia 90:71, Brasiilia-Tšiili 78:33, Serbia-Šveitsi 58:41.

Eesti koondis alustab mänge pühapäeval, kell 18 (Eesti aja järgi kell 12) on vastas Saksamaa. Meeskonna nimekaim mees on kohe 22-aastane Bogdan Radosavljevic Tübingeni klubist.