ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Meistrivõistluste üldseis

Meistrivõistluste seis pärast seitset etappi:

Mehed

Rakvere

Tallinn

Jüri

Tartu

Tallinn

Puhja

Valga

Kokku

Eesti Maaülikool

60

70

60

70

 

80

 

340

Paide Spordikeskus

70

45

70

 

70

 

 

255

Fat Kids

50

60

   

60

 

 

170

Mulgid

 

80

 

 

 

 

80

160

TTÜ

 

50

45

 

50

 

 

145

Ohtlikud

     

50

 

70

 

120

Ghetto Basket (LAT)

         

100

 

100

ULASABAT

 

40

   

45

 

 

85

AEKK (LTU)

 

 

 

 

 

 

70

70

KK Valgamaa

 

 

 

 

 

 

60

60

Šimtmečio Rinktine (LTU)

     

60

   

 

60

Tapper

         

60

 

60

KK Valgamaa 2

 

 

 

 

 

 

50

50

Yökoris (FIN)

         

50

 

50

Rae Koss 2

   

50

     

 

50

Borderfit (LAT)

 

 

 

 

 

 

45

45

Favoriidid

     

45

   

 

45

sPORTKUNDA

45

         

 

45

Helia Puit

         

45

 

45

Valgamaa KÕK noored

 

 

 

 

 

 

40

40

Rae Koss 1

   

40

     

 

40

Tööriistamarket

40

         

 

40

BC Suits

         

40

 

40

Herman NBA

 

 

 

 

 

 

35

35

Karud U18

35

         

 

35

Pelgulinn

 

35

       

 

35

Rae Koss 3

   

35

     

 

35

Vanakoolimehed

         

35

 

35

Alvars

 

 

 

 

 

 

30

30

RSKsPORTKUNDA

30

         

 

30

Jalakabinet.ee

 

30

       

 

30

ABB

   

30

     

 

30

Strohh

         

30

 

30

Värska Vesi

 

 

 

 

 

 

25

25

Tondisuru

         

25

 

25

GMP Clubhotel

         

20

 

20

Elva Lammutajad

         

15

 

15

STROHH 6

         

10

 

10

NRG Sahkerdajad

         

5

 

5

 

Arvesse läheb 5 parima turniiri tulemus ning viimasel etapil jagatakse topeltpunkte!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019