ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Harjumaa

Audentese Spordiklubi

Audentese Spordihall, Tondi 84, Tallinn
Vaata lisainfot

BC Kalev STAR

Tallinna Liivalaia Gümnaasium, Liivalaia 23
Vaata lisainfot

BC Kalev/Cramo Korvpallikool

Tallinna Südalinna kool, Liivalaia 23;
Kristiine PMM, Sõpruse pst 161
Vaata lisainfot

Haabersti Sport Spordikool

Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31;
Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50
Vaata lisainfot

Keila Korvpallikool

Keila Tervisekeskus (Keila, Paldiski mnt 17)
Keila Kool (Ehitajate tee 1, Keila),
Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9, Saue)
Vaata lisainfot

Kesklinna KK

Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium, Vanalinna Hariduskolleegium, Tallinna Humanitaargümnaasium, Tallinna Spordihall, Tallinna Tehnikakõrgkool, Sparta Sport, SS Kalev SH
Vaata lisainfot

KK Rae Koss

Jüri Spordihoone, Laste tn. 3, Jüri, Rae vald;
Peetri Spordihoone, Pargi tee 6, Peetri, Rae vald
Vaata lisainfot

KK Viimsi

Viimsi Kool, Randvere tee 8
Viimsi algkool, Randvere tee 18
Vaata lisainfot

Lasnamäe Korvpalliklubi/Tallinna Kalev

Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti 25), Põhja Spordihoone, Uus Maleva 8, Linnamäe Vene Lütseum, Heleni Kool, Vene Lütseum, TPS
Vaata lisainfot

Saku KK

Saku Gümnaasiumi suures koolis, Tallinna mnt.10, Saku
Vaata lisainfot

Siili Palliklubi

Kristiine PMM, Sõpruse pst 161
Vaata lisainfot

Spordiklubi RIM

Õismäe Spordihall, RAM kool, TTÜ spordihoone, 32. Keskkoool, Laagri kool, Rännaku lasteaed.
Vaata lisainfot

Tabasalu Palliklubi

Tabasalu ÜG, Muraste kool, Harkujärve kool, Vääna Mõisakool, Vääna Jõesuu kool
Vaata lisainfot

Tiit Soku Korvpallikool/SK Nord

Tiit Soku Korvpallikool, Tervise 21, Tallinn
Vaata lisainfot
Sünnipäevad
Täna, 24. aprill
Miia Pallase-Viigipuu (66)
Sille Pärsik (30)
Tiit Talumaa (24)
Margarita Tsabijeva (28)
Homme, 25. aprill
Aivo Adamson (53)
Henri Drell (18)
Tanel Küttis (38)
Andres Sõber (62)
Riho Unt (33)
Sulge

Ülekanded