ONLINE mängud
Foto: Siim Semiskar

Vahva algatus! Korvpalliklubid võistlevad koolivaheaja väljakutses "Kogu kilomeetreid"

22.04.2020

Spordiklubi Nord algatas koolinoortele vaheajal väljakutse "Kogu kilomeetreid", mille eesmärk on olla koolivaheajal võimalikult aktiivne – olla liikumises ja peletada eriolukorrast tekkinud rutiini ning nautida kevadet.

AEG JA KOHT

Väljakutse algab 20. aprillil 2020. a kell 12.00 ja lõpeb 26. aprillil 2020. a kell 18.00.

Koht on Endomondo äpp.

OSAVÕTJAD – SPORDIKLUBID

  • SK Nord – väljakutsuja
  • TÜASK
  • TalTech
  • Audentese SK
  • JK Tammeka

KÕIGE TÄHTSAM

Kinni pidada eriolukorra reeglitest – grupid võivad olla ainult perekonnad, liigume 2 m distantsiga ja arvestame teiste inimestega. Me oleme aktiivse liikumise eeskujuks ja soovime positiivset kajastust – mõtleme oma vanaemadele ja vanaisadele.

VÄLJAKUTSE OLEMUS

Milline spordiklubi läbib väljakutse kestvuse jooksul käies või joostes kõige rohkem kilomeetreid? Arvesse läheb klubi Endomondo kontole registreerunud kogukonna koondtulemus. Osavõtvate klubide vastutavad haldajad jagavad jooksvast seisust igapäevaselt infot SK Nord haldajale Tiia Johansonile tiia@sknord.ee +37258867777, kes postitab operatiivse hetkeseisu SK Nord kodulehele. Oma klubi infokanalite kaudu agiteerimine ja jooksva olukorra kajastamine on loomulikult soovitatav.

VÄLJAKUTSE TOIMIMINE

Iga osavõttev klubi loob Endomondo keskkonnas oma klubi nimelise väljakutse. Iga klubi kutsub oma kogukonna liituma väljakutsega. Endomondo loeb liitunud kogukonna liikmete läbitud distantsi kokku ning 26. aprilli kell 18.00 seisuga enim kilomeetreid läbinud klubi on SK Nord väljakutse parim.

ENDOMONDO

Äpp on inglise keelne. Haldajad tekitavad oma klubi nimega challenge. Seal valime spordialadena walking ja running. Küsimuste puhul võtke ühendust Tiia Johansoniga tiia@sknord.ee +37258867777. Iga klubi kutsub oma kogukonnast võimalikult palju liikmeid klubi challenge’ga liituma. Liitumise esimene samm on endomondo.com lehel teha konto. Seejärel tuleb (äppist ei ole leitav) leida oma klubi challenge ja liituda (join). Laadige Endomondo äpp oma telefoni. Seejärel iga kord, kui minnakse liikuma, tuleb äpp käivitada( PS! vajuta rohelist noolega play nuppu ning jälgige, et GPS oleks aktiveeritud) ning äpp arvutab läbitud distantsi ise kokku. Äpp summeerib klubisisese challenge läbitud distantsi ja seejärel toimub klubidevaheline võrdlus. Seda teeme jooksvalt Tiia kaudu. Kui lapsel ei ole telefoni või on piirangud, liituge isa-ema, venna-õe, sõbra telefoniga.

AUHIND

Au on osaleda. Väljakutse lõppedes loosib iga klubi oma osalejate vahel välja paari AS Jalajälg Nike spordijalatseid. Kulu katab väljakutsuja SK Nord. Soovitame tutvuda ka Sportlandi e-poe võimalustega.

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 27. november
Andres Annok (62)
Veiko Jurkatamm (55)
Homme, 28. november
Ardo Krass (34)
Aldo Maksimov (49)
Mihkel Niine (34)
Merilyn Närep (23)
Priit Pärnala (33)
Raido Villers (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21