ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
014 P 03.10.2021 12:00 TSA Kalev PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
002 P 03.10.2021 12:30 TalTech BS/Altius BC STAR/Westholm Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
015 P 03.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo Abja Korvpalliklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
005 P 03.10.2021 15:00 Rapla Korvpallikool Tartu Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
016 P 03.10.2021 16:00 SK Nord/Cramo PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
004 P 03.10.2021 17:00 Audentese Spordiklubi BC STAR/Westholm Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
017 P 03.10.2021 17:30 TSA Kalev Abja Korvpalliklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
018 P 10.10.2021 10:30 SK Nord/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
019 P 10.10.2021 10:30 TSA Kalev BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
006 P 10.10.2021 12:00 Tartu Kalev Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone Põhiturniir
022 P 10.10.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL Abja Korvpalliklubi Pärnu Spordihall Põhiturniir
007 P 10.10.2021 13:30 Rapla Korvpallikool TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone Põhiturniir
020 P 10.10.2021 13:30 TSA Kalev Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
021 P 10.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
008 P 10.10.2021 16:30 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone Põhiturniir
009 P 10.10.2021 18:00 Tartu Kalev TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone Põhiturniir
001 L 23.10.2021 Keila Korvpallikool Audentese Spordiklubi *kellaaeg ja koht täpsustamisel Põhiturniir
003 L 23.10.2021 Keila Korvpallikool TalTech BS/Altius *kellaaeg ja koht täpsustamisel Põhiturniir
037 P 07.11.2021 BC STAR/Westholm Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
038 P 07.11.2021 Keila Korvpallikool Tartu Kalev Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
039 P 07.11.2021 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
040 P 07.11.2021 BC STAR/Westholm Tartu Kalev Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
025 P 07.11.2021 11:00 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall Põhiturniir
026 P 07.11.2021 11:00 Abja Korvpalliklubi TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall Põhiturniir
023 P 07.11.2021 12:00 TSA Kalev SK Nord/Cramo Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
027 P 07.11.2021 14:00 Abja Korvpalliklubi Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall Põhiturniir
028 P 07.11.2021 14:00 PÄRNU SPORDIKOOL TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall Põhiturniir
041 P 28.11.2021 Audentese Spordiklubi TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
029 P 28.11.2021 11:00 Rapla Korvpallikool TSA Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
033 P 28.11.2021 11:00 Keila Korvpallikool PÄRNU SPORDIKOOL Keila Tervisekeskus Põhiturniir
030 P 28.11.2021 12:30 Tartu Kalev SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool Põhiturniir
034 P 28.11.2021 12:30 BC STAR/Westholm Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus Põhiturniir
031 P 28.11.2021 15:30 Tartu Kalev TSA Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
035 P 28.11.2021 15:30 BC STAR/Westholm PÄRNU SPORDIKOOL Keila Tervisekeskus Põhiturniir
032 P 28.11.2021 17:00 Rapla Korvpallikool SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool Põhiturniir
036 P 28.11.2021 17:00 Keila Korvpallikool Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus Põhiturniir
042 P 16.01.2022 TalTech BS/Altius TSA Kalev Play Arena Põhiturniir
043 P 16.01.2022 Audentese Spordiklubi SK Nord/Cramo Play Arena Põhiturniir
044 P 16.01.2022 Audentese Spordiklubi TSA Kalev Play Arena Põhiturniir
045 P 16.01.2022 TalTech BS/Altius SK Nord/Cramo Play Arena Põhiturniir
010 P 16.01.2022 11:00 Abja Korvpalliklubi Rapla Korvpallikool Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
024 P 16.01.2022 11:00 Keila Korvpallikool BC STAR/Westholm Keila Tervisekeskus Põhiturniir
011 P 16.01.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Tartu Kalev Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
012 P 16.01.2022 15:30 PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
013 P 16.01.2022 17:00 Abja Korvpalliklubi Tartu Kalev Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 29. september
Maksim Maksõmiv (39)
Orm Naarits (55)
Sulge

Ülekanded