ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Töötajad

Keio Kuhi

Peasekretär

Kristel Jurno

Sekretär-asjaajaja

Spordidivisjon

Raido Roos

Meeste ja poiste koondiste juht

Jukka Toijala

Meeste rahvuskoondise peatreener

Marko Parkonen

Audentese SG tüdrukute osakonna treener

Aivar Kuusmaa

Audentese SG poiste osakonna treener

Martin Rausberg

Audentese SG poiste osakonna treener

Naiste korvpalli divisjon

Kaspars Majenieks

Naiste rahvuskoondise peatreener

Kaarel Sibul

Naiste korvpalli juht

Naiste ja tüdrukute koondiste programmi arendamine, Audentese Spordigümnaasiumi programm ning naiste liigade korraldamine.

Treenerite koolitus

Indrek Visnapuu

Treenerite koolitusjuht

Võistluste divisjon

Henri Ausmaa

Liigade ja võistluste juht

Anneliis Annus

Meeste liigade juht

Korvpalli Meistriliiga, Saku I-ja II Liiga registreerimised ja ajakavad. TV- ja veebiülekannete korraldus

Martin Rebane

Noorteliigade juht

Poiste ja tüdrukute liigade korraldamine

Jalmar Joosep Saar

Projektijuht

Kooliprojekt, Mikro- Makro etapid, Korvpall 2030

3x3 korvpall

Reigo Kimmel

3x3 korvpalli valdkonna juht

Siim Raudla

3x3 peatreener

Osalise koormusega

Priit Vene

3x3 abitreener

Osalise koormusega

Raiko Matsalu

3x3 koondiste mänedžer

Osalise koormusega

Turundus ja kommunikatsioon

Gerd Kiili

Turundus- ja kommunikatsiooni juht

Eerik Parvits

Turundusjuht

Kohtunike divisjon

Rainis Värv

Põhja regiooni juht

Osalise koormusega

Risto Visnapuu

Lõuna regiooni juht

Osalise koormusega

Aivar Palu

Lääne regiooni juht

Osalise koormusega

Toomas Nõmmiste

Ida-Virumaa regiooni juht

Osalise koormusega

Mikko Virkala

Lääne-Virumaa regiooni juht

Osalise koormusega

Raamatupidamine

Raamatupidamine

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 2. juuli
Rait Mõtsmees (54)
Jüri Ratas (44)
Ülar Sala (39)
Tanel Suslov (41)
Timo Suslov (41)
Homme, 3. juuli
Raivo Irve (64)
Joosep Kivimäe (34)
Lauri Maripuu (50)
Erkki Raidma (57)
Aivar Saska (55)
Sulge

Ülekanded