ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Töörühmad kuni 17.12.2020

- treenerite toimkond: Poisid: 

Heiko Rannula (Gert Kullamäe) - Pärnu / meeste koondise abitreener*

Indrek Reinbok (Kris Killing) – TalTech / meeste koondise abitreener*

Alar Varrak – Nord/Cramo

Martin Müürsepp – Tallinn Kalev

Toomas Annuk (Allar-Raul Antson) – Rapla KK*

Vaido Rego (Madis Putko) – Rakvere*

Joosep Toome (Toomas Kandimaa) - TÜASK*

Reiner Hallik - Ida-Virumaa

Andrus Lehismets - Ida-Virumaa

Valdo Lips – KK Viimsi

Aivar Kuusmaa (Martin Rausberg) – ASG*

Rauno Pehka – Audentese Spordiklubi

Indrek Visnapuu - EKL treenerite koolitusjuht

Raido Roos - EKL koondiste juht

Harvis Mill (Raigo Toompuu) - ÜKE treener(id)*
*(sulgudes asendusliige)

 

- treenerite toimkond: Tüdrukud:
*Vastavalt Eesti Korvpalliliidu juhatuse 16.07.2020.a. otsusele ühendatakse tüdrukute treenerite toimkond sama otsuse alusel loodava naiste korvpalli arendamise töörühmaga. Töörühm ja selle koosseis on koostamisel.

- treenerite tasustamise töörühm:
Töörühma juht: Priit Sarapuu.
Liikmed: Eduard Beilinson, Kalvi Kõva, Kristjan Rahu, Remo Holsmer, Kalle Klandorf, Aivo Adamson, Jaak Karp, Alar Varrak.

- kvaliteedinõustamise töörühm:
Töörühm juht: Tarmo Oras.
Liikmed: Tanel Einaste, Eduard Beilinson, Leho Lugna, Alar Varrak, Priit Sarapuu, Peeter Tishler.

- koolituste töörühm:
Töörühma juht: Indrek Visnapuu.
Liikmed: Jukka Toijala, Toomas Kandimaa, Kersti Sirel, Priit Kaasik, Janne Schasmin, Liisa Roos.

- kasvatajaraha ja spordimeisterlikkuse töörühm:
Töörühma juht: Eduard Beilinson.
Liikmed: Aivo Adamson, Valdo Lips, Kaarel Loigu, Tarmo Hein, Janne Schasmin, Alar Varrak.

- korvpalli turundamise ja populariseerimise töörühm:
Töörühma juht: Gerd Kiili.
Liikmed: Erlend Merila, Tarmo Pärjala, Sander-Mel Mellikov, Tarmo Ojakäär, Kadri Ambos, Eva Maarend, Jaak Karp, Tanel Einaste, Oliver Läll
 
- Audentese Spordigümnaasiumi töörühm:
Töörühma juht: Raido Roos.
Liikmed: Tanel Einaste, Valdo Lips, Indrek Reinboik, Kaarel Loigu, Alar  Varrak, Eduard Beilinson, Priit Ilver, Meelis Pastak, Aivar Kuusmaa, Jukka Toijala, Henri Ausmaa, Martin Rausberg, Marko Parkonen, Gert Prants, Joosep Toome, Raigo Toompuu, Harvis Mill.
Sünnipäevad
Täna, 27. september
Peeter Ainsam (75)
Jevgeni Ignatjev (54)
Tarvo Kruup (42)
Freddy Talts (31)
Tatjana Tretjakova (37)
Homme, 28. september
Valdek Pukk (60)
Mikk Teder (34)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Pärnu | FEC