ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Tiitlivõistlused

FIBA 3x3 World Cup (MM) 2018
Toimumiskoht: Filipiinid, Manila
Toimumisaeg: 8-12. juuni 2018a.
Võistlusklass: mehed

 

FIBA 3x3 Europe Cup Qualifiers (EM kvalifikatsioon) 2018

Toimumiskohad: Prantsusmaa, Poitiers (mehed), Andorra, Escaldes-Ergordany (naised)

Toimumisajad: 29-30. juuni (mehed), 23-24. juuni (naised)

Võistlusklassid: mehed, naised

 

FIBA 3x3 U18 Europe Cup Qualifier (EM kvalifikatsioon) 2018

Toimumiskoht: Ungari, Szolnok

Toimumisaeg: 4-5. august

Võistlusklass: U18 noormehed

 

2018 Summer Youth Olympics (Noorte Olümpiamängud) 
Toimumiskoht: Argentiina, Buenos Aires
Toimumisaeg: 6-18. oktoober 2018a.
Võistlusklassid: U18 noormehed ja U18 neiud


Eesti 3x3 koondised tiitlivõistlustel läbi aegade:

 

2017a.

FIBA 3x3 World Cup 2017 (Prantsusmaa, Nantes)
Mehed 14. koht 20. meeskonna konkurentsis - Erik Luts, Mario Polusk, Jaagup Toome, Sander Viilup

 

FIBA 3x3 Europe Cup Qualifier 2017 (Andorra, Andorra La Velle)
Naised 6. koht 9. naiskonna konkurentsis - Annika Köster, Kadri-Ann Lass, Laina Mesila-Kaarmann, Pirgit Püü

 

FIBA 3x3 U18 Europe Cup 2017 (Ungari, Debrecen)

U18 Noormehed 7. koht 12. meeskonna konkurentsis - Hendry Engelbrecht, Aleksander Oliver Hint, Mark Andreas Jaakson, Jaan Erik Lepp

 

FIBA 3x3 U18 Europe Cup Qualifier 2017 (Ungari, Szolnok)
U18 noormehed 1. koht (pääs EMile) 12. meeskonna konkurentsis - Hendry Engelbrecht, Aleksander Oliver Hint, Mark Andreas Jaakson, Jaan Erik Lepp

U18 neiud 12. koht 13. naiskonna konkurentsis - Margot Arvola, Grete Eerikson, Pille Pappel, Marta Vals

 

2016a.

FIBA 3x3 European Championships Qualifier 2016 (Prantsusmaa, Poitiers)
Mehed 5. koht 8. meeskonna konkurentsis - Kiur Akenpärg, Heigo Erm, Siim Raudla, Raido Ringmets

 

FIBA 3x3 European Championships Qualifier 2016 (Holland, Amsterdam)
Naised 5. koht 8. naiskonna konkurentsis - Janeli Lilleallik, Laina Mesila-Kaarmann, Janett Perv, Birgit Piibur

 

2015a.

European Games 2015 (Aserbaidžaan, Bakuu)

Mehed 13. koht 16. meeskonna konkurentsis - Martin Dorbek, Renato Lindmets, Ardi Oja, Siim Raudla

 

FIBA 3x3 U18 World Championships 2015 (Ungari, Debrecen)
U18 noormehed 19. koht 24. meeskonna konkurentsis - Ivalo Pajumets, Siim-Markus Post, Madis Soodla, Sander Viilup

U18 neiud 17. koht 24. naiskonna konkurentsis - Annabel Aer, Darja Dikalenko, Kadri Uiga, Kätrin Varik

 

FIBA 3x3 U18 European Championships 2015 (Valgevene, Minsk)
U18 neiud 16. koht 16. naiskonna konkurentsis - Mariann Adelbert, Siiri Kliimson, Sandra Tael, Kätrin Varik

 

FIBA 3x3 U18 European Championships Qualifier 2015 (Holland, Amsterdam)
U18 neiud 5. koht 7. naiskonna konkurentsis - Mariann Adelbert, Siiri Kliimson, Sandra Tael, Kätrin Varik

 

FIBA 3x3 U18 European Championships Qualifier 2015 (Läti, Riia)
U18 noormehed 8. koht 9. meeskonna konkurentsis - Kevin Kullerkupp, Ragnar Pruuns, Reijo Põllu, Toomas-Hendrik Tomberg

 

2014a.

FIBA 3x3 World Championships 2014 (Venemaa, Moskva)
Mehed 10. koht 24. meeskonna konkurentsis - Martin Dorbek, Indrek Kajupank, Ardi Oja, Siim Raudla
Naised 13. koht 24. naiskonna konkurentsis - Kerli Haas, Annika Köster, Kadri-Ann Lass, Jane Svilberg

 

FIBA 3x3 European Championships 2014 (Rumeenia, Bukarest)
Mehed 8. koht 16. meeskonna konkurentsis - Martin Dorbek, Renato Lindmets, Ardi Oja, Siim Raudla

 

FIBA 3x3 European Championships Qualifier 2014 (Läti, Riia)
Mehed 6. koht (pääs EMile) 12. meeskonna konkurentsis - Martin Dorbek, Renato Lindmets, Ardi Oja, Siim Raudla

Naised 7. koht 9. naiskonna konkurentsis - Annika Köster, Pirgit Püü, Jane Svilberg, Greeta Üprus

 

Youth Olympic Games 2014 (Hiina, Nanjing)

U18 neiud 6. koht 20. naiskonna konkurentsis - Kadri-Ann Lass, Tatjana Razguljajeva, Marie Roosalu, Kadri Uiga

 

2013a.

FIBA 3x3 U18 World Championships 2013 (Indoneesia, Jakarta)
U18 noormehed 29. koht 32. meeskonna konkurentsis - Joosep Indermitte, Maik-Kalev Kotsar, Sten Olmre
U18 neiud 2. koht (Eesti koondiste parim koht tiitlivõistlustel) 24. naiskonna konkurentsis - Trine Kasemägi, Kadri-Ann Lass, Jane Svilberg, Kristi Tamp

 

2012a.

FIBA 3x3 World Championships 2012 (Kreeka, Ateena)
Mehed 17. koht 24. meeskonna konkurentsis - Indrek Kajupank, Illimar Pilk, Mario Polusk, Andre Pärn
Naised 16. koht 24. naiskonna konkurentsis - Kerdu Arbet-Lenear, Gerly Kostla, Annika Köster, Pirgit Püü

 

FIBA 3x3 U18 World Championships 2012 (Hispaania, Alcobendas)
U18 noormehed 7. koht 32. meeskonna konkurentsis - Martin Jurtom, Hendrik Ruut, Tiit Talumaa, Georg Tambre
U18 neiud 8. koht 24. naiskonna konkurentsis - Trine Kasemägi, Birgit Piibur, Jane Svilberg, Greeta Üprus

 

2011a.

FIBA 3x3 U18 World Championships 2011 (Itaalia, Rimini)
U18 noormehed 4. koht 36. meeskonna konkurentsis - Rait-Riivo Laane, Rauno Nurger, Martin Paasoja, Kustas Põldoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 15. september
Sven Liba (43)
Ain Osula (60)
Andres Ottender (46)
Heila Rosenfeldt (36)
Villu Vackerman (53)
Jaak Vettik (66)
Homme, 16. september
Krista Igumenova (64)
Andri Jõgi (35)
Viktoria Kisseljova (17)
Mart Missik (51)
Harri Samarüütel (34)
Tõnu Soodla (49)
Kaiti Vassiljeva (32)
Sulge

Ülekanded