ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Sünnipäevad

01.06
Astrid Lindeberg (76), Jaak Raie (42), Margus Kluge (41), Risto Puur (24)
02.06
Heli Laino-Lunden (59), Lauri Tarlap (43), Juan Hellerma (32), Jörgen Õigus (32), Martin Rausberg (30), Hendrik Ruut (24)
03.06
Priit Vene (51), Gert Kullamäe (47), Siim Maaten (33), Pirgit Püü (30)
04.06
Eve-Mall Peets (85), Valeri Zlatin (60), Armand Danilson (55), Martin Polman (34)
05.06
Julia Volkova (35), Joonas Tool (34), Hindrek Heilu (32), Reigo Nõmm (29)
06.06
Maret Link-Sartakov (68), Margot Saidla (32)
07.06
E K L (98), Lembit Laanekütt (58), Kai Kraft (30), Mai Kraft (30)
08.06
Liivi Toomela (52), Rene Roosimägi (34), Meelis Levkoi (33)
09.06
Vello Lään (81), Toomas Annuk (46), Kregor Hermet (21)
10.06
Toomas Schipai (50), Gert Dorbek (33), Mooses Kaja (30)
11.06
Mihkel Tiks (65), Aivar Vimberg (54), Oksana Miil (32), Aron Haljaste (32), Romil Jermakov (31), Timo Oja (31), Rein Raam (30), Aune Tarum (27)
12.06
Aivar Kuusmaa (51), Sulev Särekanno (51), Henri Ausmaa (35), Aleksandr Bazutin (33), Anna Filatova (31), Illimar Pilk (30), Kaspar Kaljula (29), Sherli Taim (29)
13.06
Arnel Miggur (57), Olga Didõk (52), Tarmo Kikerpill (41), Ken Piir (34), Kaur Laasma (30), Tauri Trummal (30), Kadri Uiga (21)
14.06
Indrek Uuemaa (60), Jaanus Jäme (53), Marek Noormets (47), Taivo Toomel (38), Raido Roos (34), Anneliis Annus (31), Raina Raamat (30), Kristine-Viktorija Sutskova (23)
15.06
Teet Lill (54), Hannes Reinola (53), Ran Pehka (17)
16.06
Margus Metstak (57), Alo Kivimäe (39), Mario Luik (32), Maaja Bratka (26), Maia Bratka (26), Patrik Saal (18)
17.06
Richard Lossmann (64), Sergei Rozman (62), Algi Kangur (48), Katrin Esko-Olmari (43), Alvar Reisner (39)
18.06
Hans Kruusamägi (65), Hillar Koitla (64), Mati Proos (60), Kristiina Taimla (45), Liina Tshegurov (31), Eerik Parvits (23)
19.06
Margit Konno (51), Toomas Kandimaa (43), Gregor Arbet (35), Ranno Konks (35)
20.06
Marek Põder (39), Siim Hiie (30)
21.06
Jaak Laanemets (52), Ivar Kundla (46), Joosep Toome (33), Marit Maaring (27), Rain Koort (23)
22.06
Tarvo Villomann (78), Heiki Kortspärn (67), Imbi Tee (54), Lauri Vahtramäe (30), Reni Alvin Kuimet (21)
23.06
Rein Kaljula (76), Urmas Lepik (68), Guido Park (55), Kristo Aab (33), Ivo Van Tamm (22)
24.06
Mikk Põdra (34), Jaanika Karp (27), Janett Perv (27)
25.06
Ants Eek (70), Jaanus Pruuli (47), Sverre Mäesepp (35), Kiur Akenpärg (30)
26.06
Rashid Abeljanov (64), Õie Tsipp (64), Margus Kastein (47), Madis Purde (36), Marek Vinni (33), Sten Suurmäe (28)
27.06
Toivo Ratassepp (64), Tõnis Siir (57), Heiki Rits (48), Egert Väinaste (36), Esko Tõnisson (34), Risto Uustal (29), Alvar Tiisler (25), Tom Kaldre (20)
28.06
Ralf Lainevool (49), Lembet Lepikult (35), Martina Aas (34)
29.06
Erika Eluri (62), Toomas Linamäe (53), Külli Kubri-Lemberg (51), Jüri Pritsin (50), Priit Lehismets (39), Karl-Ingemar Viilver (29), Kätrin Varik (19)
30.06
Viive Müür-Pallok (83), Margus Laas (52), Taavi Telgma (40), Annika Kivimägi (34), Aleksandra Mazjakina (26)
Sünnipäevad
Täna, 20. juuni
Siim Hiie (30)
Marek Põder (39)
Homme, 21. juuni
Rain Koort (23)
Ivar Kundla (46)
Jaak Laanemets (52)
Marit Maaring (27)
Joosep Toome (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Soome/Kreeka