ONLINE mängud

Põhiturniir

Alagrupp: E
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TalTech BS/TSK 1 1 0 2 39 102.0 63.0 100.0
2 Rakvere Spordikool/Tarvas 1 1 0 2 36 90.0 54.0 100.0
3 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO 1 1 0 2 19 77.0 58.0 100.0
4 SK Nord 1 1 0 2 10 93.0 83.0 100.0
5 TalTech BS/Fenster/TSK 1 0 1 1 -10 83.0 93.0 0.0
6 KK Viimsi 1 0 1 1 -19 58.0 77.0 0.0
7 Rapla Korvpallikool 1 0 1 1 -36 54.0 90.0 0.0
8 Keila Korvpallikool 1 0 1 1 -39 63.0 102.0 0.0
Alagrupp: F
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Erkmaa KK 1 1 0 2 25 78.0 53.0 100.0
2 Reinar Halliku Korvpallikool 1 1 0 2 9 80.0 71.0 100.0
3 Korvpalliklubi Pärnu 1 1 0 2 2 74.0 72.0 100.0
4 Audentese SK 1 0 1 1 -2 72.0 74.0 0.0
5 KK HITO/BC Karjamaa 1 0 1 1 -9 71.0 80.0 0.0
6 Tartu Kalevi Palliklubi 1 0 1 1 -25 53.0 78.0 0.0

II kvalifikatsioon

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Rakvere Spordikool/Tarvas 2 2 0 4 55 89.5 62.0 100.0
2 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO 2 1 1 3 44 96.5 74.5 50.0
3 KK HITO/BC Karjamaa 2 0 2 2 -99 48.0 97.5 0.0
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TalTech BS/TSK 2 2 0 4 111 110.0 54.5 100.0
2 SK Nord 2 1 1 3 -15 73.5 81.0 50.0
3 Reinar Halliku Korvpallikool 2 0 2 2 -96 55.5 103.5 0.0
Alagrupp: C
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TalTech BS/Fenster/TSK 2 2 0 4 61 100.5 70.0 100.0
2 Keila Korvpallikool 2 1 1 3 21 87.5 77.0 50.0
3 Audentese SK 2 0 2 2 -82 62.5 103.5 0.0
Alagrupp: D
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK Viimsi 2 2 0 4 54 96.0 69.0 100.0
2 Rapla Korvpallikool 2 1 1 3 -21 68.0 78.5 50.0
3 Korvpalliklubi Pärnu 2 0 2 2 -33 68.0 84.5 0.0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 22. oktoober
Riina Saarma (74)
Joosep Toim (94)
Homme, 23. oktoober
Kristjan Kangur (37)
Milvi Tiik (84)
Sulge

Ülekanded