ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
111 P 27.03.2022 17:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II 59:96 Reinar Halliku Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
136 P 20.03.2022 11:30 Tartu Ülikooli KK/Metec 72:62 Rae Spordikool/Kose SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
079 P 20.03.2022 12:00 KK Viimsi 63:80 TalTech BS/Fenster/TSK Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
142 P 20.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool 122:58 BC STAR Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
137 P 20.03.2022 13:15 Tartu Kalevi Palliklubi 56:81 Audentese SK II Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
143 P 20.03.2022 13:45 KK HITO/BC Karjamaa 108:77 KK Pärnu Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
099 P 20.03.2022 14:00 Rapla Korvpallikool 79:80 Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
032 P 20.03.2022 14:45 SK Nord Aid/Cramo 73:76 Rakvere Spordikool/Tarvas I Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
140 P 20.03.2022 15:00 TalTech BS/RIM 58:81 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
138 P 20.03.2022 15:30 Rae Spordikool/Kose SK 107:88 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
144 P 20.03.2022 16:00 BC STAR 64:102 KK HITO/BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
007 P 20.03.2022 17:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 65:87 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
139 P 20.03.2022 17:15 Audentese SK II 66:88 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
145 P 20.03.2022 17:45 KK Pärnu 70:149 Reinar Halliku Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
090 P 13.03.2022 11:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 86:73 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
048 P 13.03.2022 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas I 93:61 Keila Korvpallikool Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
064 P 13.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool 82:89 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
091 P 13.03.2022 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi 91:69 TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
031 P 13.03.2022 14:00 SK Nord Aid/Cramo 78:72 KK Viimsi Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
141 P 13.03.2022 14:00 KK HITO/BC Karjamaa 78:93 Reinar Halliku Korvpallikool Maidla Kooli sph Põhiturniir
037 P 13.03.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK 46:52 Tartu Ülikooli KK/Eviko Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
092 P 13.03.2022 15:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 106:75 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
093 P 13.03.2022 16:45 TalTech BS/RIM 36:92 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
132 P 06.03.2022 10:30 BC STAR 67:72 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
006 P 06.03.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 84:79 SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
098 P 06.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool 88:87 TalTech BS/Fenster/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
100 P 06.03.2022 12:00 Rae Spordikool/Kose SK 86:61 KK HITO/BC Karjamaa Jüri Spordihoone Põhiturniir
133 P 06.03.2022 12:00 KK Pärnu 85:56 TalTech BS/RIM Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
101 P 06.03.2022 13:45 Audentese SK II 32:123 Reinar Halliku Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
023 P 06.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool 80:113 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
130 P 06.03.2022 14:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 98:54 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
134 P 06.03.2022 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 119:75 KK Pärnu Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
135 P 06.03.2022 15:30 TalTech BS/RIM 58:63 BC STAR Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
102 P 06.03.2022 17:00 KK HITO/BC Karjamaa 83:57 Audentese SK II Jüri Spordihoone Põhiturniir
103 P 06.03.2022 18:45 Reinar Halliku Korvpallikool 68:80 Rae Spordikool/Kose SK Jüri Spordihoone Põhiturniir
030 P 27.02.2022 12:15 SK Nord Aid/Cramo 67:69 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
077 P 27.02.2022 13:30 KK Viimsi 72:116 Tartu Ülikooli KK/Eviko Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
063 P 27.02.2022 15:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 93:60 Rakvere Spordikool/Tarvas I Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
054 P 20.02.2022 10:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II 98:53 Audentese SK II Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
122 P 20.02.2022 11:30 KK HITO/BC Karjamaa 113:52 Tartu Kalevi Palliklubi Jõhvi Spordihall Põhiturniir
055 P 20.02.2022 12:15 TalTech BS/RIM 69:74 Rae Spordikool/Kose SK Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
123 P 20.02.2022 13:15 Reinar Halliku Korvpallikool 84:65 Tartu Ülikooli KK/Metec Jõhvi Spordihall Põhiturniir
022 P 20.02.2022 14:00 Keila Korvpallikool 81:102 SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus Põhiturniir
035 P 20.02.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK 55:62 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
056 P 20.02.2022 15:15 Audentese SK II 70:72 TalTech BS/RIM Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
124 P 20.02.2022 15:30 Tartu Kalevi Palliklubi 51:127 Reinar Halliku Korvpallikool Jõhvi Spordihall Põhiturniir
057 P 20.02.2022 17:00 Rae Spordikool/Kose SK 75:83 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
125 P 20.02.2022 17:15 Tartu Ülikooli KK/Metec 98:71 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall Põhiturniir
131 L 19.02.2022 13:30 BC STAR 68:48 KK Pärnu Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
047 P 13.02.2022 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas I 69:76 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
 
1  2  3  4
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 1. juuli
Ivar Einloo (57)
Jüri Viigipuu (84)
Homme, 2. juuli
Rait Mõtsmees (54)
Jüri Ratas (44)
Ülar Sala (39)
Tanel Suslov (41)
Timo Suslov (41)
Sulge

Ülekanded