ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
219 P 29.05.2022 13:45 Tartu Ülikooli KK/Eviko 84:78 TalTech BS/Fenster/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
220 P 29.05.2022 18:15 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 76:61 SK Nord Aid/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
217 L 28.05.2022 16:00 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 93:66 TalTech BS/Fenster/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
218 L 28.05.2022 18:15 Tartu Ülikooli KK/Eviko 74:81 SK Nord Aid/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
214 P 22.05.2022 14:00 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 83:51 Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. Play-off
216 N 19.05.2022 18:00 TalTech BS/Fenster/TSK 87:67 Rakvere Spordikool/Tarvas I Tallinn, Kristiine PMM Play-off
210 N 19.05.2022 19:30 Tartu Ülikooli KK/Eviko 79:64 KK Viimsi Tartu, TÜ sph Play-off
212 K 18.05.2022 18:00 SK Nord Aid/Cramo 79:66 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Play-off
213 K 18.05.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool 71:84 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Iisaku Gümnaasium Play-off
211 T 17.05.2022 18:30 Rapla Korvpallikool 57:97 SK Nord Aid/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
215 T 17.05.2022 18:30 Rakvere Spordikool/Tarvas I 84:91 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere Rahu hall Play-off
209 P 15.05.2022 12:00 KK Viimsi 78:82 Tartu Ülikooli KK/Eviko Forus Spordikeskus Viimsi Play-off
205 K 11.05.2022 18:30 Rakvere Spordikool/Tarvas I 128:62 KK HITO/BC Karjamaa Rakvere Spordihall Play-off
208 K 11.05.2022 19:40 Keila Korvpallikool 75:82 Reinar Halliku Korvpallikool Keila Kooli Pargimaja Play-off
206 T 10.05.2022 17:30 Rapla Korvpallikool 77:59 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
207 E 09.05.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool 81:82 Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Play-off
203 P 08.05.2022 12:00 KK Viimsi 77:80 Rae Spordikool/Kose SK Forus Spordikeskus Viimsi Play-off
204 P 08.05.2022 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 59:73 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordihall Play-off
202 R 06.05.2022 18:00 Rae Spordikool/Kose SK 68:75 KK Viimsi Jüri Spordihoone Play-off
201 P 01.05.2022 13:00 KK HITO/BC Karjamaa 74:100 Rakvere Spordikool/Tarvas I Maidla Kooli sph Play-off
154 P 24.04.2022 12:00 KK Viimsi 76:84 Rapla Korvpallikool Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
036 P 24.04.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK 85:65 Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
038 L 23.04.2022 15:30 TalTech BS/Fenster/TSK 74:78 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
089 P 17.04.2022 10:00 Rae Spordikool/Kose SK 84:36 Audentese SK II Jüri Spordihoone Põhiturniir
150 P 17.04.2022 11:30 KK Pärnu 99:68 Tartu Kalevi Palliklubi Pauluse spordihall Põhiturniir
024 P 17.04.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 98:92 Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
049 P 17.04.2022 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas I 96:75 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordihall Põhiturniir
151 P 17.04.2022 13:15 BC STAR 48:71 Tartu Ülikooli KK/Metec Pauluse spordihall Põhiturniir
065 P 17.04.2022 15:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 101:78 KK Viimsi Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
152 P 17.04.2022 15:45 Tartu Kalevi Palliklubi 53:67 BC STAR Pauluse spordihall Põhiturniir
153 P 17.04.2022 17:30 Tartu Ülikooli KK/Metec 106:67 KK Pärnu Pauluse spordihall Põhiturniir
146 P 10.04.2022 10:15 TalTech BS/RIM 60:62 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
005 P 10.04.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 86:81 Rakvere Spordikool/Tarvas I Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
147 P 10.04.2022 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 61:101 Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
148 P 10.04.2022 15:15 KK HITO/BC Karjamaa 77:88 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
062 P 10.04.2022 16:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 95:76 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
149 P 10.04.2022 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool 69:40 TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
078 P 03.04.2022 12:00 KK Viimsi 83:79 Rakvere Spordikool/Tarvas I Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
126 P 03.04.2022 12:00 KK Pärnu 72:82 KK HITO/BC Karjamaa Pauluse spordihall Põhiturniir
127 P 03.04.2022 13:30 BC STAR 64:98 Reinar Halliku Korvpallikool Pauluse spordihall Põhiturniir
128 P 03.04.2022 15:45 KK HITO/BC Karjamaa 98:74 BC STAR Pauluse spordihall Põhiturniir
129 P 03.04.2022 17:15 Reinar Halliku Korvpallikool 117:69 KK Pärnu Pauluse spordihall Põhiturniir
085 P 27.03.2022 10:00 Audentese SK II 81:73 BC STAR Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
086 P 27.03.2022 11:30 Rae Spordikool/Kose SK 90:59 KK Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
108 P 27.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool 128:50 TalTech BS/RIM Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
109 P 27.03.2022 13:45 KK HITO/BC Karjamaa 84:78 Rakvere Spordikool/Tarvas II Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
087 P 27.03.2022 14:30 BC STAR 57:81 Rae Spordikool/Kose SK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
088 P 27.03.2022 16:00 KK Pärnu 89:101 Audentese SK II Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
110 P 27.03.2022 16:00 TalTech BS/RIM 60:80 KK HITO/BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
046 P 27.03.2022 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas I 75:85 SK Nord Aid/Cramo Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
 
1  2  3  4
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 1. juuli
Ivar Einloo (57)
Jüri Viigipuu (84)
Homme, 2. juuli
Rait Mõtsmees (54)
Jüri Ratas (44)
Ülar Sala (39)
Tanel Suslov (41)
Timo Suslov (41)
Sulge

Ülekanded