ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
036 P 23.02.2020 TalTech BS/TSK Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Põhiturniir
059 P 23.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool 94:77 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus Põhiturniir
095 P 23.02.2020 14:40 TalTech BS/Fenster/TSK 97:45 KK Viimsi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
066 P 23.02.2020 15:00 SK Nord 71:70 Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
069 P 16.02.2020 10:00 Saaremaa Spordikool/SK Vesse 38:94 Erkmaa KK Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
087 P 16.02.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool 78:83 Audentese SK Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
070 P 16.02.2020 12:30 Saaremaa Spordikool/SK Vesse 20:0 Tartu Kalevi Palliklubi Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
088 P 16.02.2020 12:45 KK HITO/BC Karjamaa 72:79 Korvpalliklubi Pärnu Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
005 P 16.02.2020 13:30 KK Viimsi 74:86 SK Nord Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
042 P 16.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 68:75 TalTech BS/TSK Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
012 P 16.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 75:101 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Alu spordihoone Põhiturniir
089 P 16.02.2020 15:45 Audentese SK 109:77 KK HITO/BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
090 P 16.02.2020 17:30 Reinar Halliku Korvpallikool 83:71 Korvpalliklubi Pärnu Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
058 P 16.02.2020 19:00 Keila Korvpallikool 100:92 TalTech BS/Fenster/TSK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
019 P 09.02.2020 12:00 Erkmaa KK 104:66 Tartu Kalevi Palliklubi Kambja sph Põhiturniir
041 P 09.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 91:83 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
065 P 09.02.2020 14:30 SK Nord 68:57 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
035 P 09.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK 119:74 KK Viimsi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
094 P 09.02.2020 17:00 TalTech BS/Fenster/TSK 94:60 Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
078 P 02.02.2020 12:00 Audentese SK 64:71 Erkmaa KK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
028 P 02.02.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO 105:69 KK Viimsi Tartu, TÜ sph Põhiturniir
079 P 02.02.2020 13:45 Korvpalliklubi Pärnu 76:56 Tartu Kalevi Palliklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
053 P 02.02.2020 14:30 KK HITO/BC Karjamaa 58:80 Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus Põhiturniir
011 P 02.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 69:84 Rakvere Spordikool/Tarvas Alu spordihoone Põhiturniir
080 P 02.02.2020 16:00 Erkmaa KK 67:64 Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
093 P 02.02.2020 16:00 TalTech BS/Fenster/TSK 87:68 SK Nord Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
081 P 02.02.2020 17:45 Tartu Kalevi Palliklubi 56:117 Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
057 P 02.02.2020 19:30 Keila Korvpallikool 79:92 TalTech BS/TSK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
082 P 26.01.2020 12:45 Audentese SK 100:49 Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
077 P 19.01.2020 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK 66:82 TalTech BS/TSK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
004 P 19.01.2020 16:00 KK Viimsi 65:89 Rakvere Spordikool/Tarvas Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
064 P 19.01.2020 16:00 SK Nord 99:64 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
056 P 19.01.2020 19:00 Keila Korvpallikool 78:68 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Keila Tervisekeskus Põhiturniir
075 L 18.01.2020 13:30 Reinar Halliku Korvpallikool 144:23 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
076 L 18.01.2020 16:30 KK HITO/BC Karjamaa 100:30 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
027 P 12.01.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO 78:64 TalTech BS/Fenster/TSK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
010 P 12.01.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 70:85 KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
034 P 12.01.2020 15:00 TalTech BS/TSK 90:64 SK Nord Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
040 P 12.01.2020 16:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 79:81 Keila Korvpallikool Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
015 P 01.12.2019 12:00 Erkmaa KK 86:72 KK HITO/BC Karjamaa Kambja sph Põhiturniir
071 P 01.12.2019 13:15 Saaremaa Spordikool/SK Vesse 41:107 Korvpalliklubi Pärnu Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
016 P 01.12.2019 13:30 Reinar Halliku Korvpallikool 98:78 Tartu Kalevi Palliklubi Kambja sph Põhiturniir
055 P 01.12.2019 14:00 Keila Korvpallikool 93:72 KK Viimsi Keila Tervisekeskus Põhiturniir
063 P 01.12.2019 14:30 SK Nord 64:95 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
033 P 01.12.2019 15:00 TalTech BS/TSK 90:73 Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
017 P 01.12.2019 15:30 Tartu Kalevi Palliklubi 56:85 KK HITO/BC Karjamaa Kambja sph Põhiturniir
072 P 01.12.2019 15:45 Saaremaa Spordikool/SK Vesse 25:171 Audentese SK Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
018 P 01.12.2019 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool 70:83 Erkmaa KK Kambja sph Põhiturniir
074 P 01.12.2019 17:00 TalTech BS/Fenster/TSK 98:71 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
003 P 24.11.2019 13:30 KK Viimsi 83:80 TalTech BS/Fenster/TSK Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (48)
Henri Kroosmann (34)
Gert Lagus (23)
Ergo Pikas (33)
Sulge

Ülekanded