ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
082 P 26.01.2020 12:45 Audentese SK Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
078 P 02.02.2020 12:00 Audentese SK Erkmaa KK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
079 P 02.02.2020 13:45 Korvpalliklubi Pärnu Tartu Kalevi Palliklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
028 P 02.02.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO KK Viimsi Tartu, TÜ sph Põhiturniir
057 P 02.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/TSK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
053 P 02.02.2020 14:30 KK HITO/BC Karjamaa Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus Põhiturniir
011 P 02.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Alu spordihoone Põhiturniir
080 P 02.02.2020 16:00 Erkmaa KK Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
081 P 02.02.2020 17:45 Tartu Kalevi Palliklubi Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
019 P 09.02.2020 12:00 Erkmaa KK Tartu Kalevi Palliklubi Kambja sph Põhiturniir
041 P 09.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
065 P 09.02.2020 14:30 SK Nord Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
035 P 09.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK KK Viimsi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
069 P 16.02.2020 10:00 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Erkmaa KK Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
087 P 16.02.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool Audentese SK Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
088 P 16.02.2020 12:45 KK HITO/BC Karjamaa Korvpalliklubi Pärnu Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
005 P 16.02.2020 13:30 KK Viimsi SK Nord Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
070 P 16.02.2020 13:30 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Tartu Kalevi Palliklubi Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
042 P 16.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/TSK Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
058 P 16.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/Fenster/TSK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
012 P 16.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Alu spordihoone Põhiturniir
089 P 16.02.2020 15:45 Audentese SK KK HITO/BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
090 P 16.02.2020 17:30 Reinar Halliku Korvpallikool Korvpalliklubi Pärnu Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
059 P 23.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus Põhiturniir
066 P 23.02.2020 14:30 SK Nord Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
036 P 23.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
083 P 08.03.2020 11:30 Tartu Kalevi Palliklubi Reinar Halliku Korvpallikool Turu tn spordihoone Põhiturniir
006 P 08.03.2020 12:00 KK Viimsi Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
013 P 08.03.2020 12:00 Rapla Korvpallikool TalTech BS/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
084 P 08.03.2020 13:15 Erkmaa KK KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone Põhiturniir
029 P 08.03.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO SK Nord Tartu, TÜ sph Põhiturniir
043 P 08.03.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
085 P 08.03.2020 16:15 Reinar Halliku Korvpallikool Erkmaa KK Turu tn spordihoone Põhiturniir
086 P 08.03.2020 18:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone Põhiturniir
007 P 15.03.2020 12:00 KK Viimsi Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
045 P 15.03.2020 12:00 Korvpalliklubi Pärnu Tartu Kalevi Palliklubi Pauluse spordihall Põhiturniir
046 P 15.03.2020 13:30 Erkmaa KK Audentese SK Pauluse spordihall Põhiturniir
060 P 15.03.2020 14:00 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus Põhiturniir
091 P 15.03.2020 14:00 Saaremaa Spordikool/SK Vesse KK HITO/BC Karjamaa Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
067 P 15.03.2020 14:30 SK Nord TalTech BS/TSK Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
047 P 15.03.2020 16:30 Audentese SK Tartu Kalevi Palliklubi Pauluse spordihall Põhiturniir
092 P 15.03.2020 16:30 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Reinar Halliku Korvpallikool Kuressaare Spordikeskus Põhiturniir
048 P 15.03.2020 18:00 Erkmaa KK Korvpalliklubi Pärnu Pauluse spordihall Põhiturniir
014 P 12.04.2020 12:00 Rapla Korvpallikool SK Nord Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
030 P 12.04.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph Põhiturniir
044 P 12.04.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Viimsi Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
037 P 12.04.2020 15:00 TalTech BS/TSK TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 22. jaanuar
Jaanus Annok (34)
Vjatšeslav Botškarjov (43)
Tatjana Drozdova (20)
Kalle Kollin (50)
Laina Mesila-Kaarmann (33)
Homme, 23. jaanuar
Boris Bazanov (60)
Sander Kuusk (32)
Maria Metsaorg (27)
Mikko Virkala (40)
Sulge

Ülekanded