ONLINE mängud

Keila Korvpallikool

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Mark Dsotsenidze 23.04.2003 EST 1.65 01.09.2017-01.06.2018
Ralf-Rico Graudin 24.02.2003 EST 1.68 01.09.2017-01.06.2018
Juss-Joosep Jaagu 27.01.2002 EST 1.76 01.09.2017-01.06.2018
Ants-Kristjan Kalmus 09.05.2004 EST 01.09.2017-01.06.2018
Kristen Kasemets 08.05.2002 EST 1.76 01.09.2017-01.06.2018
Karl-Maarek Kokser 14.07.2003 EST 1.68 01.09.2017-01.06.2018
Marek Lehiste 28.06.2002 EST 01.09.2017-01.06.2018
Christopher Lenk 12.12.2004 EST 01.09.2017-01.06.2018
Marcus Lenk 19.12.2002 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
Erik Makke 05.04.2005 EST 1.45 01.09.2017-01.06.2018
Herman Nikolajev 06.04.2002 EST 1.63 01.09.2017-01.06.2018
Norton Reintam 29.10.2003 EST 01.09.2017-01.06.2018
Sten Strelkov 21.01.2003 EST 1.68 01.09.2017-01.06.2018
Frederik Toom 23.05.2003 EST 01.09.2017-01.06.2018
Rainis Õunpuu 25.06.2002 EST 1.60 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Markko Arro
Järgmised mängud
L 24.02 KK Viimsi/Kesklinna KK
14:30
Viimsi Kooli spor...
Keila Korvpallikool
L 03.03 Keila Korvpallikool
14:30
Keila Tervisekeskus
BC Tartu
L 10.03 Tiit Soku KK/SK Nord
14:00
Tallinn, T.Soku KK
Keila Korvpallikool
L 17.03 Tallinna Kalev/Sportkunda
12:00
Kunda Spordikeskus
Keila Korvpallikool
L 07.04 Keila Korvpallikool
14:30
Keila Tervisekeskus
TTÜ Korvpallikool/TSK
Viimased tulemused
L 10.02 Keila Korvpallikool
78:84
Rakvere Spordikool/Tarvas
L 20.01 Keila Korvpallikool
100:82
Raplamaa
L 09.12 TTÜ Korvpallikool/TSK
83:50
Keila Korvpallikool
L 02.12 Keila Korvpallikool
100:80
Tiit Soku KK/SK Nord
L 25.11 Keila Korvpallikool
55:60
KK Viimsi/Kesklinna KK
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR