ONLINE mängud

Põhiturniir

Alagrupp: H
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Audentese SK I 7 7 0 14 148 87.0 65.9 100.0
2 SK Nord 2004 7 5 2 12 120 86.9 69.7 71.4
3 Erkmaa KK 7 5 2 12 79 75.4 64.1 71.4
4 Keila Korvpallikool I 7 4 3 11 30 84.9 80.6 57.1
5 Rakvere Spordikool/Tarvas 7 4 3 11 -12 74.9 76.6 57.1
6 Rapla Korvpallikool 7 2 5 9 -88 72.3 84.9 28.6
7 SK Nord 2005/TSK 7 1 6 8 -179 62.7 88.3 14.3
8 Kose Spordikool 7 0 7 7 -98 59.1 73.1 0.0
Alagrupp: I
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK Viimsi U16 Must/TSK 7 5 2 12 190 92.3 65.1 71.4
2 TalTech BS/Rae SK 7 5 2 12 126 85.0 67.0 71.4
3 BC STAR 7 5 2 12 35 82.7 77.7 71.4
4 KK HITO/BC Karjamaa 7 5 2 12 20 82.7 79.9 71.4
5 Tartu Ülikooli Korvpallikool 7 4 3 11 -5 80.6 81.3 57.1
6 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK 7 2 5 9 -109 67.9 83.4 28.6
7 Rakvere Spordikool/Tarvas II 7 1 6 8 -98 67.9 81.9 14.3
8 KK Viimsi U15 Must 7 1 6 8 -159 57.9 80.6 14.3
Alagrupp: J
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TalTech BS/Rae SK II 5 5 0 10 114 71.4 48.6 100.0
2 Korvpalliklubi Pärnu 4 3 1 7 65 83.3 67.0 75.0
3 Saku KK 4 2 2 6 7 65.8 64.0 50.0
4 Keila Korvpallikool II 4 2 2 6 6 68.0 66.5 50.0
5 Orissaare Sport 4 2 2 6 3 77.0 76.3 50.0
6 TalTech BS/RIM/Haabersti SK 5 1 4 6 -83 42.8 59.4 20.0
7 Audentese SK II 4 0 4 4 -112 54.8 82.8 0.0
Alagrupp: K
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK HITO/BC Karjamaa U15 5 5 0 10 106 75.2 54.0 100.0
2 Reinar Halliku Korvpallikool 5 4 1 9 74 75.6 60.8 80.0
3 Tartu Kalevi Palliklubi 5 3 2 8 93 77.6 59.0 60.0
4 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 5 2 3 7 -28 58.0 63.6 40.0
5 Viljandi SK 4 0 4 4 -60 59.3 74.3 0.0
6 DELTA/Nõo/Tartu vald 4 0 4 4 -185 42.3 88.5 0.0

II kvalifikatsioon

Alagrupp: E
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Keila Korvpallikool I 3 2 1 5 20 89.3 82.7 66.7
2 Kose Spordikool 3 2 1 5 7 76.3 74.0 66.7
3 BC STAR 3 1 2 4 -21 72.0 79.0 33.3
4 TalTech BS/Rae SK 3 1 2 4 -6 74.3 76.3 33.3
Alagrupp: F
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Audentese SK I 3 3 0 6 210 124.0 54.0 100.0
2 SK Nord 2005/TSK 3 1 2 4 -49 69.0 85.3 33.3
3 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK 3 1 2 4 -49 75.0 91.3 33.3
4 KK Viimsi U15 Must 3 1 2 4 -112 51.3 88.7 33.3
Alagrupp: G
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Erkmaa KK 3 3 0 6 59 85.7 66.0 100.0
2 Rapla Korvpallikool 3 2 1 5 26 75.3 66.7 66.7
3 KK Viimsi U16 Must/TSK 3 1 2 4 1 83.3 83.0 33.3
4 Rakvere Spordikool/Tarvas II 3 0 3 3 -86 62.0 90.7 0.0
Alagrupp: H
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 SK Nord 2004 3 3 0 6 103 98.7 64.3 100.0
2 Rakvere Spordikool/Tarvas 3 2 1 5 35 84.3 72.7 66.7
3 KK HITO/BC Karjamaa 3 1 2 4 -47 74.0 89.7 33.3
4 Tartu Ülikooli Korvpallikool 3 0 3 3 -91 66.0 96.3 0.0

Alagrupp E:

Keila Korvpallikool I - Kose Spordikool  100:87

 

Keila Korvpallikool  +13

Kose Spordikool     -13

 

BC STAR - TalTech BS/Rae SK  83:73

 

BC STAR                 +10

TalTech BS/Rae SK  -10

 

Alagrupp F:

Kuremaa SK/Jõgeva valla SK - SK Nord 2005/TSK  85:80

Kuremaa SK/Jõgeva valla SK - KK Viimsi U15 Must  63:66

SK Nord 2005/TSK - KK Viimsi U15 Must                   75:55

 

SK Nord 2005/TSK                     +15

Kuremaa SK/Jõgeva valla SK     +2

KK Viimsi U15                             -17

 

 

I kvalifikatsioon

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 BC STAR 2 2 0 4 70 102.0 67.0 100.0
2 SK Nord 2004 2 1 1 3 64 103.0 71.0 50.0
3 Korvpalliklubi Pärnu 2 0 2 2 -134 59.5 126.5 0.0
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 SK Nord 2005/TSK 2 2 0 4 18 71.0 62.0 100.0
2 Rakvere Spordikool/Tarvas II 2 1 1 3 -14 68.0 75.0 50.0
3 Saku KK 2 0 2 2 -4 68.0 70.0 0.0
Alagrupp: C
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK HITO/BC Karjamaa 3 3 0 6 197 110.7 45.0 100.0
2 KK Viimsi U15 Must 3 2 1 5 16 65.7 60.3 66.7
3 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 3 1 2 4 -79 49.7 76.0 33.3
4 Keila Korvpallikool II 3 0 3 3 -134 55.7 100.3 0.0
Alagrupp: D
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK Viimsi U16 Must/TSK 2 2 0 4 81 81.0 40.5 100.0
2 Kose Spordikool 2 1 1 3 41 65.0 44.5 50.0
3 TalTech BS/Rae SK II 2 0 2 2 -122 22.0 83.0 0.0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 25. jaanuar
Arthur Herman Entsik (20)
Kristjan Evart (30)
Kristjan Jääts (39)
Raimond Kesa (45)
Allan Pajo (32)
Homme, 26. jaanuar
Marko Mägi (45)
Kahro Peedosaar (37)
Kalev Pius (80)
Martin Tombak (41)
Sulge

Ülekanded