ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
132 L 01.02.2020 10:15 TalTech BS/Rae SK BC STAR Jüri Spordihoone Põhiturniir
083 L 01.02.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Korvpallikool I Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
134 L 01.02.2020 11:00 Saku KK Korvpalliklubi Pärnu Saku valla spordikeskus Põhiturniir
012 L 01.02.2020 12:00 Erkmaa KK SK Nord 2005/TSK Kambja sph Põhiturniir
069 L 01.02.2020 12:00 Kose Spordikool SK Nord 2004 Kose Gümnaasium Põhiturniir
076 L 01.02.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese SK I Alu spordihoone Põhiturniir
116 L 01.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK II Orissaare Sport Jüri Spordihoone Põhiturniir
135 L 01.02.2020 12:45 Audentese SK II Keila Korvpallikool II Saku valla spordikeskus Põhiturniir
136 L 01.02.2020 14:30 Korvpalliklubi Pärnu Audentese SK II Saku valla spordikeskus Põhiturniir
117 L 01.02.2020 15:00 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Orissaare Sport Jüri Spordihoone Põhiturniir
001 L 01.02.2020 16:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK HITO/BC Karjamaa Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
137 L 01.02.2020 16:15 Keila Korvpallikool II Saku KK Saku valla spordikeskus Põhiturniir
053 L 01.02.2020 16:30 KK Viimsi U16 Must/TSK KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
163 L 01.02.2020 17:00 TalTech BS/RIM/Haabersti SK TalTech BS/Rae SK II Jüri Spordihoone Põhiturniir
107 P 02.02.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
013 L 08.02.2020 12:00 Erkmaa KK Rakvere Spordikool/Tarvas Kambja sph Põhiturniir
070 L 08.02.2020 12:00 Kose Spordikool Keila Korvpallikool I Kose Gümnaasium Põhiturniir
049 L 08.02.2020 12:45 Audentese SK I SK Nord 2004 Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
028 L 08.02.2020 13:00 SK Nord 2005/TSK Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
054 L 15.02.2020 11:00 KK Viimsi U15 Must KK HITO/BC Karjamaa Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
159 L 15.02.2020 12:00 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK BC STAR Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
172 L 15.02.2020 12:00 DELTA/Nõo/Tartu vald Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Viljandi Kesklinna Kooli võimla Põhiturniir
055 L 15.02.2020 12:45 KK Viimsi U16 Must/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas II Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
029 L 15.02.2020 13:00 SK Nord 2004 SK Nord 2005/TSK Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
160 L 15.02.2020 13:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool TalTech BS/Rae SK Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
173 L 15.02.2020 14:00 DELTA/Nõo/Tartu vald Tartu Kalevi Palliklubi Viljandi Kesklinna Kooli võimla Põhiturniir
006 L 15.02.2020 14:30 Keila Korvpallikool I Audentese SK I Keila Kooli võimla Põhiturniir
077 L 15.02.2020 14:30 Rapla Korvpallikool Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
118 L 15.02.2020 14:30 Audentese SK II Saku KK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
056 L 15.02.2020 15:45 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U16 Must/TSK Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
174 L 15.02.2020 15:45 Viljandi SK Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Viljandi Kesklinna Kooli võimla Põhiturniir
161 L 15.02.2020 16:15 BC STAR Tartu Ülikooli Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
084 L 15.02.2020 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Kose Spordikool Rakvere, Rahu hall Põhiturniir
057 L 15.02.2020 17:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
162 L 15.02.2020 18:00 TalTech BS/Rae SK Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
175 L 15.02.2020 18:15 Viljandi SK Tartu Kalevi Palliklubi Viljandi Kesklinna Kooli võimla Põhiturniir
119 L 22.02.2020 10:00 Audentese SK II TalTech BS/Rae SK II Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
168 L 22.02.2020 11:00 DELTA/Nõo/Tartu vald Reinar Halliku Korvpallikool Vastse-Kuuste Kool Põhiturniir
120 L 22.02.2020 11:45 Saku KK TalTech BS/RIM/Haabersti SK Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
014 L 22.02.2020 12:00 Erkmaa KK SK Nord 2004 Kambja sph Põhiturniir
151 L 22.02.2020 12:00 Orissaare Sport Keila Korvpallikool II Orissaare Spordihoone Põhiturniir
050 L 22.02.2020 12:45 Audentese SK I Kose Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
169 L 22.02.2020 12:45 Viljandi SK KK HITO/BC Karjamaa U15 Vastse-Kuuste Kool Põhiturniir
030 L 22.02.2020 13:00 SK Nord 2005/TSK Keila Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
078 L 22.02.2020 14:30 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
121 L 22.02.2020 15:00 TalTech BS/Rae SK II Saku KK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
152 L 22.02.2020 15:00 Orissaare Sport Korvpalliklubi Pärnu Orissaare Spordihoone Põhiturniir
170 L 22.02.2020 15:00 Reinar Halliku Korvpallikool Viljandi SK Vastse-Kuuste Kool Põhiturniir
122 L 22.02.2020 16:45 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Audentese SK II Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
171 L 22.02.2020 16:45 KK HITO/BC Karjamaa U15 DELTA/Nõo/Tartu vald Vastse-Kuuste Kool Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (34)
Vjatšeslav Botškarjov (43)
Tatjana Drozdova (20)
Kalle Kollin (50)
Laina Mesila-Kaarmann (33)
Sulge

Ülekanded