ONLINE mängud

Põhiturniir

Alagrupp: I
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 5 5 0 10 244 97.2 48.4 100.0
2 SK Nord/Cramo 1 5 4 1 9 79 82.2 66.4 80.0
3 Audentese SK 4 3 1 7 139 95.5 60.8 75.0
4 Rakvere Spordikool/Tarvas 5 3 2 8 78 73.6 58.0 60.0
5 Keila Korvpallikool 5 2 3 7 6 81.8 80.6 40.0
6 KK Pärnu 5 1 4 6 -191 48.2 86.4 20.0
7 Delta SK/Nõo 3 0 3 3 -98 49.7 82.3 0.0
8 KK Viimsi U14 Must 4 0 4 4 -257 37.8 102.0 0.0
Alagrupp: J
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TalTech BS/Haabersti SK 5 5 0 10 79 57.2 41.4 100.0
2 Reinar Halliku Korvpallikool 2 2 0 4 134 106.5 39.5 100.0
3 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 7 5 2 12 58 64.1 55.9 71.4
4 Saku KK 5 3 2 8 36 68.8 61.6 60.0
5 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 2 1 1 3 -5 56.0 58.5 50.0
6 Kesklinna KK/GAG KK U14 7 2 5 9 -89 53.6 66.3 28.6
7 SK Nord/Cramo 2 5 1 4 6 -52 56.4 66.8 20.0
8 Rapla Korvpallikool 5 0 5 5 -161 43.4 75.6 0.0
Alagrupp: K
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Väike-Maarja/Tarvas 2 2 0 4 47 72.5 49.0 100.0
2 Audentese SK II 2 2 0 4 34 63.0 46.0 100.0
3 Keila Korvpallikool II 2 1 1 3 93 78.5 32.0 50.0
4 KA Tallinna Kalev 2 1 1 3 17 52.5 44.0 50.0
5 Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK 2 1 1 3 -10 61.5 66.5 50.0
6 KK HITO/BC Karjamaa 2 0 2 2 -37 52.5 71.0 0.0
7 TalTech BS/RIM 2 0 2 2 -144 13.0 85.0 0.0

II kvalifikatsioon

Alagrupp: E
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 3 2 1 5 101 92.7 59.0 66.7
2 SK Nord/Cramo 1 3 2 1 5 25 80.0 71.7 66.7
3 Reinar Halliku Korvpallikool 3 2 1 5 -8 79.7 82.3 66.7
4 SK Nord/Cramo 2 3 0 3 3 -118 54.3 93.7 0.0
Alagrupp: F
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Keila Korvpallikool 3 3 0 6 252 116.0 32.0 100.0
2 KK Pärnu 3 2 1 5 -17 62.3 68.0 66.7
3 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 3 1 2 4 -44 48.7 63.3 33.3
4 Rapla Korvpallikool 3 0 3 3 -191 28.3 92.0 0.0
Alagrupp: G
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Rakvere Spordikool/Tarvas 3 3 0 6 119 89.3 49.7 100.0
2 Delta SK/Nõo 3 2 1 5 6 62.7 60.7 66.7
3 Kesklinna KK/GAG KK U14 3 1 2 4 -72 57.0 81.0 33.3
4 TalTech BS/Haabersti SK 3 0 3 3 -53 53.0 70.7 0.0
Alagrupp: H
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Audentese SK 3 3 0 6 224 121.3 46.7 100.0
2 KK Viimsi U14 Must 3 2 1 5 -35 74.0 85.7 66.7
3 Saku KK 3 1 2 4 -111 52.7 89.7 33.3
4 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 3 0 3 3 -78 63.3 89.3 0.0

I kvalifikatsioon

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK Pärnu 3 3 0 6 44 71.0 56.3 100.0
2 Kesklinna KK/GAG KK U14 3 2 1 5 12 69.7 65.7 66.7
3 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 3 1 2 4 15 64.3 59.3 33.3
4 Keila Korvpallikool II 3 0 3 3 -71 50.7 74.3 0.0
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Reinar Halliku Korvpallikool 3 3 0 6 146 84.7 36.0 100.0
2 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 3 2 1 5 -35 50.0 61.7 66.7
3 KK Viimsi U14 Must 3 1 2 4 -15 49.0 54.0 33.3
4 Väike-Maarja/Tarvas 3 0 3 3 -96 47.0 79.0 0.0
Alagrupp: C
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 SK Nord/Cramo 2 2 2 0 4 123 101.0 39.5 100.0
2 Delta SK/Nõo 2 1 1 3 51 77.5 52.0 50.0
3 Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK 2 0 2 2 -174 27.5 114.5 0.0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (46)
Kalev Pius (81)
Martin Tombak (42)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (60)
Ago Markson (54)
Sander-Mel Mellikov (31)
Rain Peerandi (37)
Tõnu Tomson (68)
Sulge

Ülekanded