ONLINE mängud

Põhiturniir

Alagrupp: I
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Rae Spordikool/Kiili SK 6 6 0 12 200 92.8 59.5 100.0
2 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 6 5 1 11 203 84.2 50.3 83.3
3 Saku KK 6 4 2 10 86 77.0 62.7 66.7
4 TalTech BS/Altius 6 4 2 10 16 73.5 70.8 66.7
5 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 6 2 4 8 -18 70.0 73.0 33.3
6 SK Nord/Cramo 2008 6 2 4 8 -21 75.8 79.3 33.3
7 KK Viimsi U14 Must 6 1 5 7 -103 63.5 80.7 16.7
8 Paide KK7 6 0 6 6 -363 44.3 104.8 0.0
Alagrupp: J
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK Pärnu 5 5 0 10 215 103.6 60.6 100.0
2 Keila/Saue Korvpallikool 5 4 1 9 199 93.4 53.6 80.0
3 Nõo 3 2 1 5 67 87.0 64.7 66.7
4 Kadrina Karud 5 3 2 8 9 86.4 84.6 60.0
5 Audentese SK 3 1 2 4 2 68.7 68.0 33.3
6 Rapla Korvpallikool 5 1 4 6 -225 60.0 105.0 20.0
7 Tartu Kalevi Palliklubi 3 0 3 3 -90 63.3 93.3 0.0
8 SK Haapsalu 3 0 3 3 -177 43.0 102.0 0.0
Alagrupp: K
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TalTech BS/RIM 6 6 0 12 371 90.3 28.5 100.0
2 TalTech BS/Haabersti SK 6 5 1 11 224 66.8 29.5 83.3
3 Orissaare Sport 6 4 2 10 1 55.8 55.7 66.7
4 Korvpalliklubi Karud 6 3 3 9 89 67.5 52.7 50.0
5 TalTech BS/Tabasalu PK 6 2 4 8 -174 33.5 62.5 33.3
6 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 6 1 5 7 -173 39.2 68.0 16.7
7 SK Nord/Cramo 6 0 6 5 -338 22.7 79.0 0.0
Alagrupp: L
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Rakvere Tarvas 6 6 0 12 307 97.0 45.8 100.0
2 Väike-Maarja/Tarvas 6 5 1 11 133 83.0 60.8 83.3
3 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 6 4 2 10 79 61.2 48.0 66.7
4 KK Viimsi U14 Valge/Kesklinna KK U14 6 3 3 9 -3 55.8 56.3 50.0
5 Sillamäe SK 6 2 4 8 -97 44.8 61.0 33.3
6 Jõgeva Valla Spordikool 6 1 5 7 -223 41.3 78.5 16.7
7 Rae Spordikool/Kiili SK II 6 0 6 6 -196 39.7 72.3 0.0

II kvalifikatsioon

Alagrupp: E
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 SK Nord/Cramo 2008 3 3 0 6 111 59.0 22.0 100.0
2 KK Viimsi U14 Must 3 2 1 5 1 43.3 43.0 66.7
3 Nõo 3 1 2 4 -52 37.3 54.7 33.3
4 Tartu Kalevi Palliklubi 3 0 3 0 -60 0.0 20.0 0.0
Alagrupp: F
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 3 3 0 6 231 97.7 20.7 100.0
2 Paide KK7 3 2 1 5 -45 43.0 58.0 66.7
3 Rapla Korvpallikool 3 1 2 4 -126 33.0 75.0 33.3
4 Kadrina Karud 3 0 3 0 -60 0.0 20.0 0.0
Alagrupp: G
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Rae Spordikool/Kiili SK 3 3 0 6 105 98.0 63.0 100.0
2 TalTech BS/Altius 3 2 1 5 7 69.7 67.3 66.7
3 Keila/Saue Korvpallikool 3 1 2 4 -69 60.7 83.7 33.3
4 KK Pärnu 3 0 3 3 -43 72.3 86.7 0.0
Alagrupp: H
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 3 3 0 6 101 90.3 56.7 100.0
2 Saku KK 3 2 1 5 108 91.3 55.3 66.7
3 Audentese SK 3 1 2 4 -33 63.7 74.7 33.3
4 SK Haapsalu 3 0 3 3 -176 49.7 108.3 0.0

I kvalifikatsioon

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Rae Spordikool/Kiili SK 2 2 0 4 171 132.5 47.0 100.0
2 Kadrina Karud 2 1 1 3 10 87.0 82.0 50.0
3 Sillamäe SK 2 0 2 2 -181 29.0 119.5 0.0
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Nõo 2 2 0 4 52 81.0 55.0 100.0
2 Tartu Kalevi Palliklubi 2 1 1 3 -2 69.0 70.0 50.0
3 TalTech BS/RIM 2 0 2 2 -50 59.0 84.0 0.0
Alagrupp: C
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK Pärnu 2 2 0 4 108 96.5 42.5 100.0
2 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 2 1 1 3 -7 64.5 68.0 50.0
3 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 2 0 2 2 -101 44.5 95.0 0.0
Alagrupp: D
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Paide KK7 3 3 0 6 125 74.0 32.3 100.0
2 SK Haapsalu 3 2 1 5 30 58.3 48.3 66.7
3 Orissaare Sport 3 1 2 4 -95 34.3 66.0 33.3
4 TalTech BS/Haabersti SK 3 0 3 0 -60 0.0 20.0 0.0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine