ONLINE mängud
Rakvere Spordikool/Tarvas2417241378
Audentese SK1725331994
L 25.05.2019 16:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
Rakvere Spordikool/Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Floren, Rasmus00:000/00/00/000000000000
5Lille, Rasmus Randon06:240/10/00/010100000000
7Balõtsev, Oliver *37:311/71/73/6931221215486
11Martinson, Andro00:000/00/00/000000000000
13Jervson, Reio00:000/00/00/000000000000
21Lippasaar, Arden-Joosep23:172/40/12/2213400012611
23Ristna, Karl *28:469/200/53/7314001055213
26Sankovski, Karl Heinrich00:000/00/00/000000000000
30Luhama, Ülari *28:452/60/01/17613201222515
37Tõld, Teiren *38:218/173/72/674112002372725
77Aare, Georg-Richard *34:544/140/03/4303520433115
99Sula, Kristjan01:580/00/00/00000001000-1
KOKKU20026/694/2014/2632154715341019237864
%37.7%20%53.8%
Audentese SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Metsaorg, Georg Oliver *37:2612/270/08/10910195004583236
8Lehe, Gerrit *340:0018/333/1610/12245295444385567
14Sarap, Artur00:000/00/00/000000000000
19Rannu, Holger00:000/00/00/000000000000
20Põldmäe, Georg-Pärtel04:030/00/00/000000000000
24Koskinen, Sander15:410/00/10/00000000300-4
28Nurmsalu, Mark *40:000/31/30/03031002113-1
48Hallop, Hugo-Villem *26:112/30/10/042612004047
61Maivel, Rasmus03:480/00/00/00000000300-3
62Evestus, Artur *32:490/20/00/232551224205
70Nõlvak, Karl-Thomas00:000/00/00/000000000000
91Kask, Mairo Robert00:000/00/00/000000000000
KOKKU20032/684/2118/24431962177612231994107
%47.1%19%75%
Kohtunikud Andrus Moor, Aleksei Stonogin
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg L 25.05.2019 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 4. juuli
Kerdu Arbet-Lenear (40)
Einar Jürgenson (76)
Trine Kasemägi (25)
Homme, 5. juuli
Aivar Aguraiuja (59)
Mare Isok-Pruks (67)
Taavi Kruut (27)
Sulge

Ülekanded