ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
732 P 05.04.2020 10:00 TalTech BS/Haabersti SK KK Viimsi U14 Must Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
048 P 05.04.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph Põhiturniir
713 P 05.04.2020 11:00 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Orissaare Spordihoone Põhiturniir
718 P 05.04.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kadrina/Tamsalu Värska Gümnaasium Põhiturniir
772 P 05.04.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool II BC STAR Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
733 P 05.04.2020 11:45 SK Nord II Reinar Halliku Korvpallikool I Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
077 P 05.04.2020 12:00 Rapla/Kohila SK Nord I Kohila Spordihoone Põhiturniir
090 P 05.04.2020 12:00 Audentese SK Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
123 P 05.04.2020 12:00 Kesklinna KK U14 GAG Korvpalliklubi U14 Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
150 P 05.04.2020 12:00 Keila Korvpallikool I Saku KK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
049 P 05.04.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu Ülikooli KK/Lõvid Tartu, TÜ sph Põhiturniir
714 P 05.04.2020 12:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Orissaare Spordihoone Põhiturniir
719 P 05.04.2020 12:45 DELTA/Nõo/Tartu vald RSKsPORTKUNDA Värska Gümnaasium Põhiturniir
773 P 05.04.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid KK Viimsi U13 Must Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
707 P 05.04.2020 13:00 Viljandi SK/Paide KK7 TalTech BS/Rae SK Viljandi Spordihoone Põhiturniir
720 P 05.04.2020 14:30 Kadrina/Tamsalu DELTA/Nõo/Tartu vald Värska Gümnaasium Põhiturniir
069 P 05.04.2020 15:00 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph Põhiturniir
715 P 05.04.2020 15:00 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Orissaare Spordihoone Põhiturniir
734 P 05.04.2020 15:00 KK Viimsi U14 Must SK Nord II Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
774 P 05.04.2020 15:45 BC STAR Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
721 P 05.04.2020 16:15 RSKsPORTKUNDA Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium Põhiturniir
070 P 05.04.2020 16:30 Tartu Ülikooli KK/Lõvid Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph Põhiturniir
716 P 05.04.2020 16:45 TalTech BS/NEWOX Orissaare Sport Orissaare Spordihoone Põhiturniir
735 P 05.04.2020 16:45 Reinar Halliku Korvpallikool I TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
775 P 05.04.2020 17:30 KK Viimsi U13 Must Reinar Halliku Korvpallikool II Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
903 P 29.03.2020 11:00 KK Viimsi U13 Must DELTA/Nõo/Tartu vald Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
904 P 29.03.2020 12:45 BC STAR Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
021 P 29.03.2020 13:00 Saku KK Rakvere Spordikool/Tarvas Saku valla spordikeskus Põhiturniir
136 P 29.03.2020 15:00 RSKsPORTKUNDA Kadrina/Tamsalu Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
905 P 29.03.2020 15:45 DELTA/Nõo/Tartu vald BC STAR Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
906 P 29.03.2020 17:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
007 P 22.03.2020 TalTech BS/Rae SK Keila Korvpallikool I Põhiturniir
023 P 22.03.2020 Saku KK Audentese SK Põhiturniir
083 P 22.03.2020 Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla/Kohila Põhiturniir
120 P 22.03.2020 GAG Korvpalliklubi U14 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Põhiturniir
121 P 22.03.2020 Orissaare Sport GAG Korvpalliklubi U14 Põhiturniir
122 P 22.03.2020 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Kesklinna KK U14 Põhiturniir
169 P 22.03.2020 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
170 P 22.03.2020 TalTech BS/NEWOX Korvpalliklubi Pärnu Põhiturniir
171 P 22.03.2020 Rapla Korvpallikool TalTech BS/NEWOX Põhiturniir
172 P 22.03.2020 Korvpalliklubi Pärnu TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Põhiturniir
196 P 22.03.2020 SK Nord I Viljandi SK/Paide KK7 Põhiturniir
785 P 22.03.2020 Kesklinna KK U14 Orissaare Sport Põhiturniir
915 P 22.03.2020 KA Tallinna Kalev/Maardu Reinar Halliku Korvpallikool II Põhiturniir
916 P 22.03.2020 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Põhiturniir
917 P 22.03.2020 Reinar Halliku Korvpallikool II KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Põhiturniir
 
1  2  3  4  5  6  7
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 8. aprill
Terje Arak (55)
Egert Erm (16)
Galina Jelenskaja-Põrk (63)
Marek Koitla (46)
Alisa Kraptšak (16)
Artur Kusnerov (24)
Steven Saaristu (40)
Homme, 9. aprill
Aivar Palu (58)
Sulge

Ülekanded