ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
401 L 28.09.2019 11:00 Audentese SK Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus II kvalifikatsioon
413 L 28.09.2019 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordihall II kvalifikatsioon
414 L 28.09.2019 11:00 SK Nord II Rapla/Kohila Rakvere Spordihall II kvalifikatsioon
419 L 28.09.2019 11:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph II kvalifikatsioon
405 L 28.09.2019 12:00 SK Nord I Reinar Halliku Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone II kvalifikatsioon
402 L 28.09.2019 12:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus II kvalifikatsioon
420 L 28.09.2019 12:30 Viljandi SK/Paide KK7 Keila Korvpallikool I Tartu, TÜ sph II kvalifikatsioon
406 L 28.09.2019 13:30 Tartu Ülikooli KK/Lõvid TalTech BS/Rae SK Nord Cramo Spordihoone II kvalifikatsioon
415 L 28.09.2019 14:00 Rapla/Kohila TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordihall II kvalifikatsioon
416 L 28.09.2019 14:00 SK Nord II Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere Spordihall II kvalifikatsioon
403 L 28.09.2019 15:30 KK Viimsi U14 Must Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus II kvalifikatsioon
421 L 28.09.2019 15:30 Keila Korvpallikool I Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph II kvalifikatsioon
407 L 28.09.2019 16:30 TalTech BS/Rae SK Reinar Halliku Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone II kvalifikatsioon
404 L 28.09.2019 17:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Audentese SK Tallinn, Audentese Spordikeskus II kvalifikatsioon
422 L 28.09.2019 17:00 Viljandi SK/Paide KK7 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph II kvalifikatsioon
408 L 28.09.2019 18:00 Tartu Ülikooli KK/Lõvid SK Nord I Nord Cramo Spordihoone II kvalifikatsioon
409 P 29.09.2019 10:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus II kvalifikatsioon
411 P 29.09.2019 10:00 Tartu Ülikooli KK/Lõvid Reinar Halliku Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone II kvalifikatsioon
417 P 29.09.2019 11:00 SK Nord II TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordihall II kvalifikatsioon
418 P 29.09.2019 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla/Kohila Rakvere Spordihall II kvalifikatsioon
423 P 29.09.2019 11:00 Viljandi SK/Paide KK7 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph II kvalifikatsioon
410 P 29.09.2019 11:30 Audentese SK KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus II kvalifikatsioon
412 P 29.09.2019 11:30 SK Nord I TalTech BS/Rae SK Nord Cramo Spordihoone II kvalifikatsioon
424 P 29.09.2019 12:30 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Keila Korvpallikool I Tartu, TÜ sph II kvalifikatsioon
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (39)
Ants Norak (40)
Aurika Raamat (58)
Rene Raaperi (37)
Tiiu Ronk Kukk (83)
Anastassia Vahruðeva (30)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (38)
Ermil Kuldkepp (59)
Andre Pärn (42)
Ela Tihane (35)
Sonata Eliis Timofejeva (18)
Sulge

Ülekanded