ONLINE mängud

Play-off


Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikool/PK Oliver 5 5 0 10 154 89.8 59.0 100.0
2 TalTech BS/Altius 5 4 1 9 82 77.0 60.6 80.0
3 KK Viimsi U13 Must 4 3 1 7 33 76.0 67.8 75.0
4 Saku KK 4 2 2 6 -41 60.3 70.5 50.0
5 Keila Korvpallikool 2 1 1 3 -4 62.5 64.5 50.0
6 Kohila SK 2 1 1 3 -14 62.0 69.0 50.0
7 TalTech BS/RIM 5 2 3 7 22 70.4 66.0 40.0
8 Rae Spordikool/Kiili SK 5 2 3 7 -7 70.2 71.6 40.0
9 KK HITO/BC Karjamaa 4 1 3 5 -47 56.8 68.5 25.0
10 SK Nord/Cramo 1 4 1 3 5 -58 52.5 67.0 25.0
11 Audentese SK 2 0 2 2 -57 44.5 73.0 0.0
12 Rapla Korvpallikool 2 0 2 2 -63 55.5 87.0 0.0

Põhiturniir

Alagrupp: E
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikool/PK Oliver 14 13 1 27 497 86.1 50.6 92.9
2 TalTech BS/Altius 14 12 2 26 395 80.8 52.6 85.7
3 TalTech BS/RIM 14 10 4 24 207 71.3 56.5 71.4
4 Rae Spordikool/Kiili SK 14 8 6 22 141 65.4 55.3 57.1
5 KK Viimsi U13 Must 14 5 9 19 -126 62.1 71.1 35.7
6 Keila Korvpallikool 14 4 10 18 -351 58.5 83.6 28.6
7 SK Nord/Cramo 1 14 3 11 17 -227 57.3 73.5 21.4
8 Audentese SK 14 1 13 14 -536 46.5 84.8 7.1
Alagrupp: F
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Saku KK 10 9 1 19 213 68.9 47.6 90.0
2 Kohila SK 10 6 4 16 80 64.5 56.5 60.0
3 KK HITO/BC Karjamaa 10 6 4 16 111 62.3 51.2 60.0
4 Rapla Korvpallikool 10 6 4 16 90 61.8 52.8 60.0
5 Rae Spordikool/Kiili SK II 10 2 8 12 -278 41.6 69.4 20.0
6 TalTech BS/Haabersti SK 10 1 9 11 -216 43.9 65.5 10.0
Alagrupp: G
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Kalevi Palliklubi 10 9 1 19 139 61.7 47.8 90.0
2 TalTech BS/RIM II 7 5 2 12 144 62.1 41.6 71.4
3 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 8 5 3 13 61 54.4 46.8 62.5
4 KK Viimsi U13 Valge 7 3 4 10 -22 47.3 50.4 42.9
5 Tartu Ülikooli KK II 10 3 7 13 -105 48.3 58.8 30.0
6 KK Askus/Hiiumaa Spordikool 8 0 8 8 -217 37.1 64.3 0.0

II kvalifikatsioon

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TalTech BS/Altius 3 3 0 6 99 85.7 52.7 100.0
2 TalTech BS/RIM 3 2 1 5 74 82.3 57.7 66.7
3 Saku KK 3 1 2 4 -109 44.0 80.3 33.3
4 Kohila SK 3 0 3 3 -64 49.0 70.3 0.0
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikool/PK Oliver 3 3 0 6 348 140.7 24.7 100.0
2 KK Viimsi U13 Must 3 2 1 5 155 97.7 46.0 66.7
3 TalTech BS/Haabersti SK 3 1 2 4 -198 34.0 100.0 33.3
4 Rae Spordikool/Kiili SK II 3 0 3 3 -305 24.7 126.3 0.0
Alagrupp: C
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 SK Nord/Cramo 1 2 2 0 4 107 95.0 41.5 100.0
2 Audentese SK 2 1 1 3 17 67.0 58.5 50.0
3 KK HITO/BC Karjamaa 2 0 2 2 -124 27.5 89.5 0.0
Alagrupp: D
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Rae Spordikool/Kiili SK 2 2 0 4 116 97.0 39.0 100.0
2 Keila Korvpallikool 2 1 1 3 -35 59.5 77.0 50.0
3 Rapla Korvpallikool 2 0 2 2 -81 41.5 82.0 0.0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (30)
Aleksander Oliver Hint (22)
Taavi Hämarsalu (33)
Kasper Suurorg (20)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa