ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
101 L 29.01.2022 10:00 TalTech BS/RIM Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
081 L 05.02.2022 10:45 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KK Viimsi U13 Valge Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
080 L 05.02.2022 12:15 KK ASKUS TalTech BS/RIM II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
078 L 05.02.2022 14:00 TalTech BS/RIM II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
079 L 05.02.2022 15:30 KK Viimsi U13 Valge KK ASKUS Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
036 L 12.02.2022 10:30 TalTech BS/Haabersti SK Rapla Korvpallikool Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
041 L 12.02.2022 12:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/Altius Keila Tervisekeskus Põhiturniir
070 L 12.02.2022 12:00 TalTech BS/RIM Rae Spordikool/Kiili SK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
037 L 12.02.2022 12:15 Saku KK Kohila SK Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
077 L 12.02.2022 12:45 Rae Spordikool/Kiili SK II KK HITO/BC Karjamaa Järveküla kool Põhiturniir
085 L 12.02.2022 14:00 Audentese SK Tartu Ülikool/PK Oliver Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
022 L 12.02.2022 14:30 KK Viimsi U13 Must SK Nord/Cramo 1 Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
038 L 12.02.2022 15:30 Rapla Korvpallikool Saku KK Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
039 L 12.02.2022 17:15 Kohila SK TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
012 L 19.02.2022 11:00 TalTech BS/Altius TalTech BS/RIM Play Arena Põhiturniir
071 L 19.02.2022 11:00 Rae Spordikool/Kiili SK Tartu Ülikool/PK Oliver Jüri Spordihoone Põhiturniir
034 L 19.02.2022 11:30 Tartu Ülikooli KK II Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
086 L 19.02.2022 14:00 Audentese SK KK Viimsi U13 Must Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
042 L 26.02.2022 10:30 TalTech BS/RIM Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
056 L 26.02.2022 10:30 Rapla Korvpallikool Kohila SK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
025 L 26.02.2022 11:00 Saku KK Rae Spordikool/Kiili SK II Saku valla spordikeskus Põhiturniir
072 L 26.02.2022 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK KK Viimsi U13 Must Jüri Spordihoone Põhiturniir
026 L 26.02.2022 12:30 TalTech BS/Haabersti SK KK HITO/BC Karjamaa Saku valla spordikeskus Põhiturniir
027 L 26.02.2022 15:30 Rae Spordikool/Kiili SK II TalTech BS/Haabersti SK Saku valla spordikeskus Põhiturniir
028 L 26.02.2022 17:00 KK HITO/BC Karjamaa Saku KK Saku valla spordikeskus Põhiturniir
052 L 05.03.2022 10:30 Rapla Korvpallikool Rae Spordikool/Kiili SK II Rapla Korvpallikool Põhiturniir
043 L 05.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool Audentese SK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
107 L 05.03.2022 12:15 Tartu Ülikool/PK Oliver TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
053 L 05.03.2022 12:30 Kohila SK KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool Põhiturniir
054 L 05.03.2022 15:30 Rae Spordikool/Kiili SK II Kohila SK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
023 L 05.03.2022 15:45 KK Viimsi U13 Must TalTech BS/Altius Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
055 L 05.03.2022 17:30 KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool Põhiturniir
007 P 06.03.2022 12:00 Tartu Ülikool/PK Oliver TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
091 L 12.03.2022 10:30 Tartu Ülikooli KK II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
013 L 12.03.2022 11:00 TalTech BS/Altius SK Nord/Cramo 1 Play Arena Põhiturniir
029 L 12.03.2022 11:00 Saku KK TalTech BS/Haabersti SK Saku valla spordikeskus Põhiturniir
044 L 12.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikool/PK Oliver Keila Tervisekeskus Põhiturniir
092 L 12.03.2022 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi KK ASKUS Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
087 L 12.03.2022 14:00 Audentese SK Rae Spordikool/Kiili SK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
093 L 12.03.2022 14:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
094 L 12.03.2022 16:00 KK ASKUS Tartu Ülikooli KK II Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
014 L 19.03.2022 11:00 TalTech BS/Altius Audentese SK Play Arena Põhiturniir
045 L 19.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool Rae Spordikool/Kiili SK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
024 L 19.03.2022 14:30 KK Viimsi U13 Must Tartu Ülikool/PK Oliver Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
015 L 09.04.2022 11:00 TalTech BS/Altius Rae Spordikool/Kiili SK Play Arena Põhiturniir
046 L 09.04.2022 12:00 Keila Korvpallikool KK Viimsi U13 Must Keila Tervisekeskus Põhiturniir
088 L 09.04.2022 12:00 Audentese SK TalTech BS/RIM Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
006 L 09.04.2022 14:00 Tartu Ülikool/PK Oliver SK Nord/Cramo 1 Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 24. jaanuar
Veiko Innos (58)
Helari Kitsnik (34)
Gerly Kostla (42)
Triinu Toomla (42)
Homme, 25. jaanuar
Arthur Herman Entsik (22)
Kristjan Evart (32)
Kristjan Jääts (41)
Raimond Kesa (47)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine