ONLINE mängud

Põhiturniir

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikooli KK/Leopardid 4 4 0 8 151 69.3 31.5 100.0
2 SK Nord 1 4 4 0 8 117 59.8 30.5 100.0
3 TalTech BS/Altius 4 3 1 7 71 54.8 37.0 75.0
4 Saku KK 4 3 1 7 57 58.5 44.3 75.0
5 Keila/Kohila/Saue KK 4 2 2 6 4 48.5 47.5 50.0
6 Rakvere Spordikool/Tarvas 4 2 2 6 -3 41.8 42.5 50.0
7 Rae Spordikool/KK Rae Koss 4 2 2 6 -6 45.5 47.0 50.0
8 KK Viimsi U12 Must/Estover 4 2 2 6 -18 39.8 44.3 50.0
9 TalTech BS/RIM 4 1 3 5 -72 39.0 57.0 25.0
10 Sillamäe Kalev 4 1 3 5 -84 23.8 44.8 25.0
11 Korvpalliklubi Pärnu 4 0 4 2 -88 14.8 36.8 0.0
12 Audentese SK 4 0 4 4 -129 24.3 56.5 0.0
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 6 6 0 12 312 76.8 24.8 100.0
2 KK Viimsi U11/Estover 6 6 0 12 119 50.7 30.8 100.0
3 TalTech BS/Haabersti SK 6 6 0 12 112 44.7 26.0 100.0
4 Väike-Maarja RSK 5 5 0 10 109 55.4 33.6 100.0
5 TalTech BS/Altius II 6 5 1 11 66 40.7 29.7 83.3
6 Keila Korvpallikool 6 5 1 11 42 43.3 36.3 83.3
7 SK Haapsalu 6 4 2 10 212 64.0 28.7 66.7
8 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn 3 2 1 5 14 32.0 27.3 66.7
9 KK HITO/BC Karjamaa 5 3 2 8 42 47.2 38.8 60.0
10 Tartu Kalevi Palliklubi 6 3 3 9 42 51.2 44.2 50.0
11 Paide KK7 6 3 3 9 6 44.5 43.5 50.0
12 Rae Spordikool/Lagedi 6 3 3 9 -16 43.5 46.2 50.0
13 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid 6 3 3 9 -17 41.2 44.0 50.0
14 Kadrina/Tamsalu 5 2 3 7 -72 35.6 50.0 40.0
15 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 6 2 4 8 -18 30.8 33.8 33.3
16 DELTA/Nõo/Tartu vald 6 2 4 8 -30 44.7 49.7 33.3
17 Korvpalliklubi Karud 6 2 4 5 -36 26.0 32.0 33.3
18 Rapla Korvpallikool 6 1 5 7 -42 38.8 45.8 16.7
19 Orissaare Sport 6 1 5 7 -70 42.2 53.8 16.7
20 TalTech BS/Kiili SK 6 1 5 7 -74 27.5 39.8 16.7
21 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 6 1 5 7 -283 21.8 69.0 16.7
22 TalTech BS/RIM II 3 0 3 3 -62 25.3 46.0 0.0
23 SK Nord 2 3 0 3 3 -88 22.3 51.7 0.0
24 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 6 0 6 6 -268 18.3 63.0 0.0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 13. november
Grete Eerikson (19)
Allan Kuljus (49)
Homme, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)