ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
092 L 27.01.2018 10:00 Audentese SK II Raplamaa Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
093 L 27.01.2018 11:15 Audentese SK I Orissaare Sport Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
086 L 27.01.2018 12:00 Kekslinna KK Viljandi SK Randvere Kool Põhiturniir
098 L 27.01.2018 12:00 Saku KK Rakvere Spordikool/Tarvas Saku Gümnaasium Põhiturniir
110 L 27.01.2018 12:00 BC Tartu Lõvid Tiit Soku KK/SK Nord Sinine Tartu, TÜ sph Põhiturniir
094 L 27.01.2018 13:00 Raplamaa Audentese SK I Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
087 L 27.01.2018 13:15 KK Viimsi Must BC Tartu Kotkad Randvere Kool Põhiturniir
099 L 27.01.2018 13:15 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Saku Gümnaasium Põhiturniir
111 L 27.01.2018 13:15 Tartu Palliklubi/Kalev Haabersti SK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
095 L 27.01.2018 14:15 Orissaare Sport Audentese SK II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
088 L 27.01.2018 14:30 KK Viimsi Valge Viljandi SK Randvere Kool Põhiturniir
100 L 27.01.2018 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord Valge RSKsPORTKUNDA Saku Gümnaasium Põhiturniir
112 L 27.01.2018 14:30 Paide Korvpalliklubi Seitse Tiit Soku KK/SK Nord Sinine Tartu, TÜ sph Põhiturniir
089 L 27.01.2018 15:45 Kekslinna KK BC Tartu Kotkad Randvere Kool Põhiturniir
101 L 27.01.2018 15:45 BC Kalev/STAR Rakvere Spordikool/Tarvas Saku Gümnaasium Põhiturniir
113 L 27.01.2018 15:45 BC Tartu Lõvid Haabersti SK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
096 L 27.01.2018 16:00 Raplamaa Orissaare Sport Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
090 L 27.01.2018 17:00 KK Viimsi Must Viljandi SK Randvere Kool Põhiturniir
102 L 27.01.2018 17:00 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 RSKsPORTKUNDA Saku Gümnaasium Põhiturniir
114 L 27.01.2018 17:00 Paide Korvpalliklubi Seitse Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph Põhiturniir
097 L 27.01.2018 17:15 Audentese SK I Audentese SK II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
091 L 27.01.2018 18:15 KK Viimsi Valge BC Tartu Kotkad Randvere Kool Põhiturniir
103 L 27.01.2018 18:15 Saku KK Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Saku Gümnaasium Põhiturniir
115 L 27.01.2018 18:15 Tartu Palliklubi/Kalev Rae Spordikool/TTÜ Tartu, TÜ sph Põhiturniir
116 P 28.01.2018 10:00 Tartu Palliklubi/Kalev Tiit Soku KK/SK Nord Sinine Tartu, TÜ sph Põhiturniir
104 P 28.01.2018 11:00 Saku KK RSKsPORTKUNDA Saku Gümnaasium Põhiturniir
117 P 28.01.2018 11:15 Paide Korvpalliklubi Seitse Haabersti SK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
105 P 28.01.2018 12:15 BC Kalev/STAR Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Saku Gümnaasium Põhiturniir
118 P 28.01.2018 12:30 BC Tartu Lõvid Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph Põhiturniir
122 P 28.01.2018 13:00 KK Tallinn Valga KK/Kuldre Kool Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
106 P 28.01.2018 13:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Rakvere Spordikool/Tarvas Saku Gümnaasium Põhiturniir
119 P 28.01.2018 13:45 Paide Korvpalliklubi Seitse Rae Spordikool/TTÜ Tartu, TÜ sph Põhiturniir
123 P 28.01.2018 14:00 Kiili SK SK Känguru/Nõo SK Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
107 P 28.01.2018 14:45 Tiit Soku KK/SK Nord Valge Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Saku Gümnaasium Põhiturniir
120 P 28.01.2018 15:00 Tartu Palliklubi/Kalev Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph Põhiturniir
124 P 28.01.2018 15:00 SK RIM/TTÜ Korvpallikool Valga KK/Kuldre Kool Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
108 P 28.01.2018 16:00 BC Kalev/STAR RSKsPORTKUNDA Saku Gümnaasium Põhiturniir
125 P 28.01.2018 16:00 KK Tallinn SK Känguru/Nõo SK Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
121 P 28.01.2018 16:15 BC Tartu Lõvid Rae Spordikool/TTÜ Tartu, TÜ sph Põhiturniir
126 P 28.01.2018 17:00 Kiili SK Valga KK/Kuldre Kool Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
109 P 28.01.2018 17:15 Tiit Soku KK/SK Nord Valge Rakvere Spordikool/Tarvas Saku Gümnaasium Põhiturniir
127 P 28.01.2018 18:00 SK RIM/TTÜ Korvpallikool SK Känguru/Nõo SK Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 24. jaanuar
Veiko Innos (54)
Gerly Kostla (38)
Britta Piisang (27)
Triinu Toomla (38)
Homme, 25. jaanuar
Arthur Herman Entsik (18)
Kristjan Evart (28)
Kristjan Jääts (37)
Raimond Kesa (43)
Allan Pajo (30)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Tule toeta rahvuskoondiseid veebruaris!