ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
054 L 09.11.2019 11:00 Paide KK7 Kadrina/Tamsalu Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
050 L 09.11.2019 12:00 Keila/Kohila/Saue KK Sillamäe Kalev Kohila Spordihoone Põhiturniir
055 L 09.11.2019 12:15 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
051 L 09.11.2019 13:15 Korvpalliklubi Pärnu Tartu Ülikooli KK/Leopardid Kohila Spordihoone Põhiturniir
056 L 09.11.2019 13:30 TalTech BS/Kiili SK Väike-Maarja RSK Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
052 L 09.11.2019 14:45 Sillamäe Kalev Korvpalliklubi Pärnu Kohila Spordihoone Põhiturniir
057 L 09.11.2019 14:45 Rapla Korvpallikool Kadrina/Tamsalu Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
053 L 09.11.2019 16:00 Tartu Ülikooli KK/Leopardid Keila/Kohila/Saue KK Kohila Spordihoone Põhiturniir
058 L 09.11.2019 16:00 TalTech BS/Kiili SK KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
059 L 09.11.2019 17:15 Paide KK7 Väike-Maarja RSK Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
063 P 10.11.2019 10:30 TalTech BS/Altius Audentese SK Play Arena Põhiturniir
064 P 10.11.2019 10:30 SK Nord 1 TalTech BS/Rae SK Play Arena Põhiturniir
046 P 10.11.2019 11:00 Saku KK KK Viimsi U12 Must/Estover Saku valla spordikeskus Põhiturniir
060 P 10.11.2019 11:00 Rapla Korvpallikool Väike-Maarja RSK Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
047 P 10.11.2019 12:15 TalTech BS/RIM Rakvere Spordikool/Tarvas Saku valla spordikeskus Põhiturniir
061 P 10.11.2019 12:15 TalTech BS/Kiili SK Kadrina/Tamsalu Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
065 P 10.11.2019 12:15 Audentese SK SK Nord 1 Play Arena Põhiturniir
066 P 10.11.2019 12:15 TalTech BS/Rae SK TalTech BS/Altius Play Arena Põhiturniir
062 P 10.11.2019 13:30 Paide KK7 KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
048 P 10.11.2019 13:45 KK Viimsi U12 Must/Estover TalTech BS/RIM Saku valla spordikeskus Põhiturniir
049 P 10.11.2019 15:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Saku KK Saku valla spordikeskus Põhiturniir
043 P 08.12.2019 14:00 Rapla Korvpallikool Paide KK7 Rapla Korvpallikool Põhiturniir
044 P 08.12.2019 15:15 Paide KK7 TalTech BS/Kiili SK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
045 P 08.12.2019 16:30 TalTech BS/Kiili SK Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 23. oktoober
Kristjan Kangur (37)
Milvi Tiik (84)
Homme, 24. oktoober
Kristel Plangi (34)
Heiki Riives (38)
Vaiko Riives (38)
Andry Sinivee (31)
Sulge

Ülekanded