ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Õpilased 2020/2021

 

NOORMEHED

Nimi (Klass) - Klubi Sünniaasta  Vanuseklass
Kristofer Kajari (11) - Audentese Spordiklubi 2003 U18
Egert Erm (10) - Erkmaa Korvpallikool 2004 U18
Markkus Mõttus (11) - Erkmaa Korvpallikool 2003 U18
Marten Trempi (10) - Korvpalliklubi Viimsi 2004 U18
Sten Kaarel Kuimet (11) - Saku Korvpalliklubi 2003 U18
Kristjan Kokk (12) - Korvpalliklubi Viimsi 2001  I Liiga/Karikas
Joosep Heinla (12) - TTÜ Korvpalliklubi 2002 I Liiga/Karikas
Gerrit Lehe (9) - Audentese Spordiklubi 2005 U16/U18
Ants-Kristjan Kalmus (10) - Keila Korvpallikool 2004 U18
Sten Hellat (10) - Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev 2004 U18
Illimar Raiend (12) - TTÜ Korvpallikool 2002 I Liiga/Karikas
Gregor Allik (10) - Spordiklubi Nord 2004 U18
Georg Richard Aare (9) - Viru Bull 2005 U16/U18
Geir Hans Sügis (10) - Saku Korvpalliklubi 2004 U18
Jarko Kõrvel (10) - Rae Koss 2004 U18
Ülari Luhamaa (9) - Viru Bull 2005  U16/U18
Kevin Parts (10) - Korvpalliklubi Pärnu 2004 U18
Edward Marius Herter (9) - Spordiklubi Nord 2005 U16/U18
Mait Peterson (12) - Saku Korvpalliklubi / Fortitudo Agrigento (ITA) *
2002  
Henri Veesaar (10) - Audentese Spordiklubi / Real Madrid (SPA) *  2004  
Georg Press - (10) - Spordiklubi Rafter / Pallacanestro Reggiana SRL (ITA) * 2004  

 

* e-gümnaasiumi õpilased
 

TÜTARLAPSED:

Nimi (Klass) - Klubi Sünniaasta Vanuseklass
Triinu Ojala (12) - Audentese Spordiklubi 2002 U19
Valeria Prede (12) - Pärnu Spordikool 2001 Douglas/EGBL
Helena Stina Svilberg (12) - Audentese Spordiklubi 2002 U19
Anete-Elisabeth Adler (11) - Audentese Spordiklubi 2003 U19
Ivetta-Elizaveta Okuneva (11) - Spordiklubi Rafter 2002 U19
Marie Anette Sepp (11) - Audentese Spordiklubi 2002 U19
Alisa Kraptšak (10) - Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev 2004 U19
Hanna Maria Sibul (10) - Audentese Spordiklubi 2004 U19
Keandra Koorits (9) - Audentese Spordiklubi 2005 U16/U19
Jenny Roos (9) - Audentese Spordiklubi  2005 U16/U19
Maria Vasar (9) - Spordiklubi Rafter 2005 U16/U19

 

 

Sünnipäevad
Täna, 29. oktoober
Merilin Metsalu (33)
Taavi Reigam (58)
Rosemary Rits (28)
Kristjan Voolaid (28)
Homme, 30. oktoober
Jaanus Meitus (54)
Sulge

Ülekanded