Prindi

Novembrikuu kroonika kuupäevades

 

Zalgirise tantsutüdrukud. Kaunase meeskonnal läheb hästi, seda enam silmapaare jälgib tüdrukuid.

 

2.) Annika Köster võttis Eesti-Läti Ühisliiga võidumängus AmEst Rapla vastu 22 lauapalli, mis on ühisliiga rekordi kordamine. Veel sai Köster tol õhtul pea 29 minutiga kirja 11 punkti, ning 4 vaheltõiget (tabavus 7/5). 22st lauapallist seitse võttis koondislane ründelauast.

Samapalju lauapalle kogus RSU/Merks kapten Daina Lazdeniece ka möödunud aasta lõpus.

3.) TYCO Rapla korvpalliklubi peatreener Aivar Kuusmaa avaldas Delfile antud intervjuus, et meeskonna üks liidermängijaid Martin Paasoja peab minema põlveoperatsioonile.
5.) Ilmus Basketball 65 number

13.) Saab teatavaks Kristers Zeidaksi (TYCO) kanepitarvitamise juhtum, mängumees tunnistas juhtunu üles, samas jäädakse ootama proovi tulemust. Zeidaks lahkub klubi juurest.

13.) Welcome back! Oodatust veidi kiiremini teeb hooaja avalöögi vigastusest paranenud Indrek Kajupank, teatas korvpalliklubi Kalev/Cramo. Ajal, mil koondise kandidaatide erinevad vigastused on saanud juba iganädalaseks nuhtluseks, on see meeldivaks uudiseks.

14.) Alexela KMLi mängus võõrustas Gert Kullamäe juhendatav Tartu Ülikool/Rock liiga uustulnukat Audentese SG/Noortekoondist, kusjuures viimase eest tegi meistriliiga debüüdi Kristian Kullamäe, kogudes 22 minutiga 9 punkti ja 3 lauapalli. Ajalugu jääb seda päeva mäletama.

19.) Harri Drell 50. Oli põhjust toosti tõsta! Korvpalliliit ühineb õnitlustega.

21.) Aare Halliko mõistis teist nädalat järjest õigust Euroliigas. Kui nädalal varem piisas sõidust Klaipedasse, siis nüüd nädalal tuli lennata Istanbuli, et olla kohal Galatasaray ja Crvena Zvezda kohtumisel. Ja mitte niisama kohtumisel: kõik mäletavad, millega see vastasseis lõpes – ühe hukkunud noore serblasest fänni ja diplomaatilise tüliga Türgi ja Serbia vahel. Halliko „süüdi“ polnud, kõige süngem intsident leidis aset juba enne mängu ja väljaspool spordihalli.

22.) Riia TTT-1182 Tallinn 83:55. TTT tõestas, miks troon ühisliigas siiski neile kuulub. 1182-l oli rünnakul väga vilets päev. „See oli TTT-lt meile kasulik õppetund, aga ma tean, mida peame tegema,“ sõnas mõtlik Howard Frier pärast mängu.

23.) Saabub uudis, et Kangur läheb uuesti operatsioonile ning naaseb treeningutele ilmselt kusagil veebruaris. Varese klubi loodab, et pigem varem, Kangur ise ja Eesti korvpallisõbrad pigem, et siis kui mängija on taastunud.

23.) Janari Jõesaarelt NCAAs Texase Pan-American Broncsi eest punktirekord  - 27 p+8lp+9rs

23.) Ühisliigas Cramole jõhker haamer kodus tabelis tagapool olevalt Jenisseilt, seda numbrit Cramo inimestelt soovitame mitte küsida...

24.) Rauno Nurgerilt Wichita State’i eest siiani NCAA karjääri parim etteaste: 18 min, 7p+4lp+2bl.

25.) TLÜ/kalev saab täiendust: liitub serblane Nikola Kuga (200 cm) ja Egert Haller Betoonimeister/Tskk/Nordist.

29.) Janari Jõesaar parandab hooaja marki ühe sentimeetri (vabandust, ühe punktiga) - 28+11+3.

30.) Pannakse paika G4S U18 poiste edasine ajakava. Kõrgemasse seltskonda ehk C-vahegruppi võeti omavaheliste mängude võidud kaasa ning eliidi pingerida näeb välja järgmine: 1. Audentese SK I ja KK Pärnu 4, 3. Rapla KK ja Salva/Rock IV 3, 5. Erkmaa KK ja KA Tallinna Kalev 2, 7. Virumaa PK ja KK HITO/Jõhvi SK 1, 9. BC Tarvas/Haljala ja BC Tarvas/Rakvere SK.

Nagu näha, olid mõlemad Tarvase esindused viimased, kes alagrupi viiendatena vahegruppi jõudsid. Sel nädalal on kavas kolm esimest kohtumist.


 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa