ONLINE mängud
G4S Noorteliiga
Tallinna Ülikool
Tartu Ülikool/Kalev

Tartu Ülikool/Kalev

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Riik Pikkus Periood
2 Anna Gret Asi 21.02.2002 1 EST 1.78 01.09.2020-01.06.2021
4 Triiny Käämer 04.08.2002 2 EST 1.71 01.09.2020-01.06.2021
7 Belinda Lepmets 10.05.2002 2 EST 1.75 01.09.2020-01.06.2021
10 Kadri-Ketter Kont 26.04.2003 2 EST 1.66 01.09.2020-01.06.2021
11 Marie Roosalu 17.07.1996 3 EST 1.78 01.09.2020-01.06.2021
11 Annaliisa Väljaots 04.01.2003 1 EST 1.73 01.09.2020-01.06.2021
13 Tatjana Razguljajeva 06.09.1996 2 EST 1.73 01.09.2020-01.06.2021
14 Sandra Reinvald 14.10.1999 4 EST 1.82 01.09.2020-01.06.2021
15 Kadi Kals 09.02.2000 2 EST 1.75 01.09.2020-01.06.2021
19 Liene Saklaure 24.09.2000 5 LAT 1.83 01.09.2020-01.06.2021
20 Lauraliis Traks 22.12.2004 EST 01.09.2020-01.06.2021
21 Liina Vähi 14.08.1994 4 EST 1.79 01.09.2020-01.06.2021
24 Carolina Olivia Rahkonen 21.09.1996 2 FIN 1.78 01.09.2020-01.06.2021
32 Eleriin Vaino 26.09.1999 1 EST 1.78 01.09.2020-01.06.2021
33 Kadri Pahtma 28.04.2004 1 EST 1.71 01.09.2020-01.06.2021
Peatreener: Toomas Liivak
Treener: Kaire Asi
Vorm: Valge/Must
Järgmised mängud
N 15.04 Tallinna Ülikool
18:00
Tallinn, TLÜ pms.
Tartu Ülikool/Kalev
P 18.04 Tartu Ülikool/Kalev
17:00
Tartu, TÜ sph (pu...
Tallinna Ülikool
N 22.04 Tallinna Ülikool
18:00
Tallinn, TLÜ pms.
Tartu Ülikool/Kalev
L 24.04 Tartu Ülikool/Kalev
Tartu, TÜ sph (pu...
Tallinna Ülikool
Viimased tulemused
E 12.04 Tartu Ülikool/Kalev
98:72
Tallinna Ülikool
K 31.03 Tartu Ülikool/Kalev
81:69
Tallinna Ülikool
L 27.03 G4S Noorteliiga
51:79
Tartu Ülikool/Kalev
L 27.02 Tartu Ülikool/Kalev
99:52
G4S Noorteliiga
T 23.02 Tartu Ülikool/Kalev
56:65
Tallinna Ülikool
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 15. aprill
Uno Kõiv (57)
Martin Lang (34)
Priit Lokutsevski (49)
Martin Vahimets (43)
Homme, 16. aprill
Kustas Kirsipuu (32)
Aimar Kivirüüt (34)
Peeter Kraavik (35)
Norman Käbin (24)
Monika Palo (37)
Teet Raudsep (41)
Sulge

Ülekanded