ONLINE mängud
Tallinna Ülikool2619231987
Tartu Ülikool/Kalev2227282299
K 26.02.2020 17:30, Tallinn, TLÜ pms.
Tallinna Ülikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Fox, Raven *324:036/110/20/05382103301210
3Warthen, Candice *127:486/101/25/63034206152022
4Kosareva, Sofia *220:553/92/22/2022020242148
5Assink, Mayra Lynn204:040/10/00/00000001100-3
6Drozdova, Tatjana216:270/11/30/01010001103-1
8Köster, Annika *424:395/80/13/556113003371324
10Eerikson, Grete203:471/10/00/001100000023
12Korjus, Kätlin524:274/80/03/42351001221111
16Kisseljova, Viktoria110:360/00/00/21120002520-3
23Kert, Carolina *128:123/130/12/222430012181
24Kuusk, Triin201:590/00/00/000000000000
30Perednya, Galina412:522/20/20/010100003141
KOKKU20030/644/1315/2126214713502025208773
%46.9%30.8%71.4%
Tartu Ülikool/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Asi, Anna Gret *129:508/123/79/121346501373444
4Käämer, Triiny116:001/10/11/210101031131
7Lepmets, Belinda *326:491/43/61/23142212331213
11Jürissaar, Anna *429:505/70/10/06060000311011
12Õispuu, Kristin302:250/00/00/000000000000
13Kruusla, Triin202:130/00/10/00000000000-1
14Reinvald, Sandra *415:141/10/10/00001001512-3
15Kals, Kadi226:064/100/00/040431012188
21Vähi, Liina420:177/130/02/438111001141624
32Vaino, Eleriin *131:163/42/42/63147111271428
KOKKU20030/528/2115/262513382010210202599125
%57.7%38.1%57.7%
Võistluspaik Tallinn, TLÜ pms.
Aeg K 26.02.2020 17:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Homme, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers