ONLINE mängud
TalTech/NORDAID1217251872
Tallinna Ülikool1918151466
TalTech/NORDAID
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kosareva, Sofia *224:492/101/25/52133200351213
5Tamberg, Anna Maria217:351/30/01/221330023132
6Sepp, Marie Anette *133:105/72/50/00113203121615
7Gontsarova, Marija300:000/00/00/000000000000
8Köster, Annika *422:254/60/31/1369420121917
10Raudleht, Kerttu200:000/00/00/000000000000
14Kangur, Kätlin220:292/61/21/400021010383
16Rattasepp, Kristel217:411/40/30/020221113220
17Drozdova, Tatjana209:160/00/10/00110000300-3
20Grünmann, Maarja *323:551/43/63/44150601321416
21Jaama, Marta Eleri *430:401/32/40/0617121332810
32Koolmeister, Karoliina500:000/00/00/000000000000
KOKKU20017/439/2611/16231336181621321187273
%39.5%34.6%68.8%
Tallinna Ülikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Tõks, Anette-Laura *30:072/30/12/2448300322612
4Kuusk, Triin204:570/00/00/00000000300-3
5Kalmann, Katriin19:371/20/11/215610013336
7Eerikson, Grete200:000/00/00/000000000000
8Rannaveski, Jana105:130/00/20/00000000100-3
10Anderson, Merike *236:392/24/133/3101115307241924
13Piibur, Birgit *130:322/62/44/664105104191424
15Mesila-Kaarmann, Laina *537:096/160/12/365111234331415
17Saag, Krislin02:050/00/00/000000000000
22Svilberg, Jane *333:412/22/110/011220034010-2
KOKKU20015/318/3312/1631205117632319216673
%48.4%24.2%75%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg K 15.12.2021 19:15
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa