ONLINE mängud
Audentese Spordiklubi
BC Elva/CHK
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Korvpallinaiskond OSK
Rapla Korvpallikool
Tallinna Ülikool
Tartu Ülikool/Kalev
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava ja tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
205 P 20.12.2020 13:00 Tartu Ülikool/Kalev 72:55 Tallinna Ülikool Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
204 L 12.12.2020 17:00 Tallinna Ülikool 71:63 G4S Noorteliiga Tallinn, TLÜ pms.
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
202 R 11.12.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kalev 62:59 Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
203 N 10.12.2020 17:30 G4S Noorteliiga 66:84 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Play-off
201 K 09.12.2020 19:00 Audentese Spordiklubi 75:97 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (suur saal) Play-off
028 R 04.12.2020 18:00 Audentese Spordiklubi 72:82 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
027 K 02.12.2020 18:15 Rapla Korvpallikool 62:64 BC Elva/CHK Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
013 T 01.12.2020 19:00 Korvpallinaiskond OSK 44:78 Tallinna Ülikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
026 T 01.12.2020 20:00 Keila Korvpallikool 70:83 Tartu Ülikool/Kalev Keila Kooli võimla Põhiturniir
023 L 28.11.2020 Tallinna Ülikool 20:0 G4S Noorteliiga Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
025 N 26.11.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 65:82 G4S Noorteliiga Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
024 P 22.11.2020 17:00 Tartu Ülikool/Kalev 104:69 Korvpallinaiskond OSK Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
022 K 18.11.2020 18:45 Audentese Spordiklubi 87:73 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
021 E 16.11.2020 19:30 BC Elva/CHK 60:65 Keila Korvpallikool Elva Spordihoone Põhiturniir
019 L 07.11.2020 17:00 Tallinna Ülikool 63:72 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
020 L 07.11.2020 17:30 G4S Noorteliiga 96:54 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
018 T 03.11.2020 20:00 Keila Korvpallikool 59:58 Korvpallinaiskond OSK Keila Kooli võimla Põhiturniir
017 E 02.11.2020 19:30 BC Elva/CHK 72:71 Audentese Spordiklubi Elva Spordihoone Põhiturniir
016 L 31.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 93:91 BC Elva/CHK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
014 K 28.10.2020 18:45 Rapla Korvpallikool 63:99 Tartu Ülikool/Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
015 K 28.10.2020 18:45 Audentese Spordiklubi 94:75 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
012 L 17.10.2020 15:00 Tartu Ülikool/Kalev 69:63 BC Elva/CHK Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
011 L 17.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool 111:38 Keila Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
009 R 16.10.2020 18:30 Audentese Spordiklubi 57:80 G4S Noorteliiga Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
010 R 16.10.2020 19:30 Rapla Korvpallikool 60:68 Korvpallinaiskond OSK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
008 L 10.10.2020 16:30 BC Elva/CHK 73:88 Tallinna Ülikool Elva Spordihoone Põhiturniir
007 L 10.10.2020 17:30 G4S Noorteliiga 85:82 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
006 N 08.10.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 64:68 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
005 T 06.10.2020 20:00 Keila Korvpallikool 66:64 Rapla Korvpallikool Keila Kooli võimla Põhiturniir
004 P 04.10.2020 15:00 Tartu Ülikool/Kalev 74:71 Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
003 L 03.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool 124:56 Rapla Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
002 L 03.10.2020 17:30 G4S Noorteliiga 92:62 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
001 N 01.10.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 72:76 BC Elva/CHK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Homme, 14. aprill
Mai Arkman (57)
Alan Helm (37)
Elise Käit (30)
Stanislav Minitsh (34)
Sulge

Ülekanded