ONLINE mängud
Audentese SK
BC STAR
Keila Korvpallikool
Korvpallinaiskond OSK
Luunja Vald
Narva PSK
Parksepa SK/Võru
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool

Ksenija Lebedeva

Sünniaeg 03.01.2003
Pikkus 1.76
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Audentese Spordiklubi (Naiste meistriliiga)
Audentese Spordiklubi (Naiste karikas)
Estonia WU16 (BSBC - U16 W)
Audentese SK/TSK (TU16-klassi EMV)
Audentese SK/TSK (TU16-klassi karikas)
2018/2019, Naiste karikas, Audentese Spordiklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km20.020.000.000.000.001.000.500.000.000.000.001.000.000.000.000.000.50
p-o sm200000210000200001
kh km20.020.000.000.000.001.000.500.000.000.000.001.000.000.000.000.000.50
kh sm200000210000200001
2018/2019, BSBC - U16 W, Estonia WU16
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km313.674.001.330.330.002.001.671.330.001.331.001.671.330.000.002.334.33
pt sm341124106540435400713
kh km313.674.001.330.330.002.001.671.330.001.331.001.671.330.000.002.334.33
kh sm341124106540435400713
2018/2019, TU16-klassi EMV, Audentese SK/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km40.020.000.000.000.252.001.500.000.000.000.002.500.000.000.000.0012.75
pt sm40000186000010000051
p-o km224.339.003.003.501.001.000.504.503.508.002.503.502.001.000.002.009.50
p-o sm2491867221971657420419
vg km50.020.000.000.000.001.801.400.000.000.000.002.400.000.000.000.009.80
vg sm50000097000012000049
kh km114.441.640.550.640.271.731.270.820.641.450.452.640.360.180.000.3610.82
kh sm114918673191497165294204119
2018/2019, TU16-klassi karikas, Audentese SK/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km128.2516.008.001.000.000.000.007.005.0012.002.002.001.002.000.005.0016.00
p-o sm1281681000751222120516
kh km128.2516.008.001.000.000.000.007.005.0012.002.002.001.002.000.005.0016.00
kh sm1281681000751222120516
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 2. juuni
Juhan Hellerma (34)
Heli Laino-Lunden (61)
Martin Rausberg (32)
Hendrik Ruut (26)
Lauri Tarlap (45)
Jörgen Õigus (34)
Homme, 3. juuni
Gert Kullamäe (49)
Siim Maaten (35)
Pirgit Püü (32)
Priit Vene (53)
Sulge

Ülekanded