ONLINE mängud

Play-off

1
Audentese Spordiklubi
79
56
88
70
8
TSA Kalev
Audentese Spordiklubi
G4S Noorteliiga
2
G4S Noorteliiga
75
56
89
51
7
Rapla Korvpallikool
4
BC Elva CHK/Tartu Ülikool
68
68
69
67
5
Korvpallinaiskond OSK/VESIIR
BC Elva CHK/Tartu Ülikool
Luunja korvpallinaiskond
3
Luunja korvpallinaiskond
83
40
63
50
6
Pärnu Spordikool
Final Four

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 G4S Noorteliiga 2 2 0 4 57 82.0 53.5 100.0
2 Luunja korvpallinaiskond 2 2 0 4 56 73.0 45.0 100.0
3 Audentese Spordiklubi 2 2 0 4 41 83.5 63.0 100.0
4 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 2 2 0 4 2 68.5 67.5 100.0
5 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 2 0 2 2 -2 67.5 68.5 0.0
6 TSA Kalev 2 0 2 2 -41 63.0 83.5 0.0
7 Pärnu Spordikool 2 0 2 2 -56 45.0 73.0 0.0
8 Rapla Korvpallikool 2 0 2 2 -57 53.5 82.0 0.0

Põhiturniir II ring

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Audentese Spordiklubi 14 13 1 27 209 71.7 56.8 92.9
2 G4S Noorteliiga 14 12 2 26 176 68.0 55.4 85.7
3 Luunja korvpallinaiskond 14 9 5 23 85 58.6 52.5 64.3
4 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 14 8 6 22 108 60.9 53.2 57.1
5 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 14 6 8 20 -73 53.1 58.3 42.9
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Pärnu Spordikool 14 8 6 22 167 67.5 55.6 57.1
2 Rapla Korvpallikool 14 8 6 22 81 60.7 54.9 57.1
3 TSA Kalev 14 6 8 20 -68 51.5 56.4 42.9
4 Keila Korvpallikool 14 3 11 17 -139 53.5 63.4 21.4
5 TalTech BS/Altius 14 2 12 15 -346 44.6 69.3 14.3

Põhiturniir I ring

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 G4S Noorteliiga 10 10 0 20 177 69.7 52.0 100.0
2 Audentese Spordiklubi 10 9 1 19 164 71.9 55.5 90.0
3 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 10 7 3 17 114 59.2 47.8 70.0
4 Luunja korvpallinaiskond 10 6 4 16 79 58.2 50.3 60.0
5 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 10 6 4 16 -29 51.0 53.9 60.0
6 Pärnu Spordikool 10 5 5 15 116 68.5 56.9 50.0
7 Rapla Korvpallikool 10 5 5 15 60 61.3 55.3 50.0
8 TSA Kalev 10 3 7 13 -91 48.1 57.2 30.0
9 Keila Korvpallikool 10 2 8 12 -154 51.4 66.8 20.0
10 TalTech BS/Altius 10 2 8 11 -236 44.9 68.5 20.0
11 BC STAR 10 0 10 0 -200 0.0 20.0 0.0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (34)
Ants Eek (74)
Sverre Mäesepp (39)
Jaanus Pruuli (51)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (68)
Margus Kastein (51)
Madis Purde (40)
Sten Suurmäe (32)
Õie Tsipp (68)
Marek Vinni (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa