ONLINE mängud
Audentese SK
BC STAR
Keila Korvpallikool
Korvpallinaiskond OSK
Luunja Vald
Narva PSK
Parksepa SK/Võru
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool

Vahegrupp

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Audentese SK 6 6 0 12 131 85.8 64.0 100.0
2 Rapla Korvpallikool 6 3 3 9 -24 62.8 66.8 50.0
3 Korvpallinaiskond OSK 6 2 4 8 -42 68.0 75.0 33.3
4 Luunja Vald 6 1 5 7 -65 61.8 72.7 16.7
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Keila Korvpallikool 8 7 1 15 172 70.0 48.5 87.5
2 Parksepa SK/Võru 8 5 3 12 20 57.9 55.4 62.5
3 Narva PSK 8 3 5 11 -57 49.9 57.0 37.5
4 Pärnu Spordikool 8 3 5 10 -20 54.9 57.4 37.5
5 BC STAR 8 2 6 10 -115 57.6 72.0 25.0

Pärnu SK vs BC STAR 2-0

 

Koroonaviirusest tingitud eriolukorra tõttu lõpetati 2019/2020 hooaeg enneaegselt ning Eesti meistreid välja ei kuulutatud. Klubide reiting pandi naiste esiliigas paika vahegrupi tulemuste alusel.

Põhiturniir

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Audentese SK 8 8 0 16 248 90.4 59.4 100.0
2 Korvpallinaiskond OSK 8 6 2 14 73 69.9 60.8 75.0
3 Rapla Korvpallikool 8 6 2 14 97 70.6 58.5 75.0
4 Luunja Vald 8 6 2 14 124 76.9 61.4 75.0
5 Keila Korvpallikool 8 4 4 12 21 59.6 57.0 50.0
6 Parksepa SK/Võru 8 3 5 10 -30 53.1 56.9 37.5
7 Narva PSK 8 2 6 10 -140 47.8 65.3 25.0
8 Pärnu Spordikool 8 1 7 8 -121 52.1 67.3 12.5
9 BC STAR 8 0 8 8 -272 50.3 84.3 0.0

OSK - Luunja Vald 80:68

Rapla KK - OSK 72:64

Luunja Vald - Rapla KK 62:53

 

OSK +4

Rapla KK -1

Luunja -3

Play-off

1
8
Audentese SK
AUD
Rapla Korvpallikool
RAP
2
7
4
Luunja Vald
LUU
67
62
5
Keila Korvpallikool
KEI
3
Korvpallinaiskond OSK
OSK
69
60
6
Parksepa SK/Võru
PRK

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Korvpallinaiskond OSK 1 1 0 2 9 69.0 60.0 100.0
2 Luunja Vald 1 1 0 2 5 67.0 62.0 100.0
3 Keila Korvpallikool 1 0 1 1 -5 62.0 67.0 0.0
4 Parksepa SK/Võru 1 0 1 1 -9 60.0 69.0 0.0

Audentese SK ja Rapla KK pääsesid vahegrupi tulemuste põhjal otse poolfinaali. 

Veerandfinaalpaaride ja poolfinaalpaaride paremad selguvad 2 mängu kokkuvõttes.

 

 

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 9. juuli
Janno Jõesaar (39)
Tiit Randla (77)
Homme, 10. juuli
Teele Arak (32)
Sven Kolga (75)
Liana Piirsoo (49)
Anni Tagapere (25)
Sulge

Ülekanded