ONLINE mängud

Emma-Mia Küttis

Sünniaeg 25.04.2007
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Rapla Korvpallikool (Naiste Korvpalli Liiga)
Rapla Korvpallikool (TU19-klassi EMV)
Rapla Korvpallikool (TU16-klassi EMV)
Rapla Korvpallikool (TU19-klassi karikas)
Rapla Korvpallikool (TU16-klassi karikas)
2021/2022, Naiste Korvpalli Liiga, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km122.386.001.008.003.002.002.001.002.003.001.001.001.001.000.001.0013.00
pt sm12261832212311110113
vg km118.053.001.005.000.000.000.002.000.002.000.003.001.003.000.001.002.00
vg sm1183150002020313012
kh km220.224.501.006.501.501.001.001.501.002.500.502.001.002.000.001.007.50
kh sm240921332232514240215
2021/2022, TU19-klassi EMV, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km522.865.402.404.801.202.201.801.800.402.201.803.402.403.000.205.8010.20
pt sm511427122461199211917121512951
p-o km126.156.003.008.000.009.005.001.000.001.001.003.005.003.000.009.0011.00
p-o sm12663809510113530911
kh km623.415.502.505.331.003.332.331.670.332.001.673.332.833.000.176.3310.33
kh sm614033153262014102121020171813862
2021/2022, TU16-klassi EMV, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km100.020.000.000.001.603.802.200.000.000.000.002.500.000.000.000.0016.00
pt sm1000001638220000250000160
p-o km10.020.000.000.001.003.002.000.000.000.000.003.000.000.000.000.009.00
p-o sm100001320000300009
kh km110.020.000.000.001.553.732.180.000.000.000.002.550.000.000.000.0015.36
kh sm1100001741240000280000169
2021/2022, TU16-klassi karikas, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km213.915.502.002.001.506.004.001.001.502.501.003.001.502.000.005.0014.50
p-o sm22811443128235263401029
kh km213.915.502.002.001.506.004.001.001.502.501.003.001.502.000.005.0014.50
kh sm22811443128235263401029
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded