ONLINE mängud

Kayla Jade Frier

Sünniaeg 18.09.2007
Pikkus 1.73
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Estonia WU16 (BSBC - U16 W)
G4S Noorteliiga (Naiste Korvpalli Liiga)
Audentese Spordiklubi (TU16-klassi EMV)
Audentese Spordiklubi (TU16-klassi karikas)
2021/2022, BSBC - U16 W, Estonia WU16
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km321.3212.334.673.331.333.671.674.001.675.671.002.004.003.330.005.6715.00
pt sm36437141041151251736121001745
kh km321.3212.334.673.331.333.671.674.001.675.671.002.004.003.330.005.6715.00
kh sm36437141041151251736121001745
2021/2022, Naiste Korvpalli Liiga, G4S Noorteliiga
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km620.435.333.173.670.502.171.502.501.173.672.003.332.503.330.002.179.33
pt sm61233219223139157221220152001356
p-o km221.836.505.003.502.004.002.003.502.005.502.002.002.003.000.004.5018.00
p-o sm24413107484741144460936
vg km421.559.254.003.501.004.502.001.501.252.750.503.253.002.250.251.2513.00
vg sm486371614418865112131291552
ft km227.029.504.503.001.008.508.002.503.005.502.002.505.001.000.502.0020.00
ft sm2541996217165611451021440
kh km1421.897.213.863.500.934.002.642.361.573.931.573.002.932.640.142.2113.14
kh sm14306101544913563733225522424137231184
2021/2022, TU16-klassi EMV, Audentese Spordiklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km90.020.000.000.001.115.223.670.000.000.000.002.110.000.000.000.0031.89
pt sm900001047330000190000287
kh km90.020.000.000.001.115.223.670.000.000.000.002.110.000.000.000.0031.89
kh sm900001047330000190000287
2021/2022, TU16-klassi karikas, Audentese Spordiklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km124.9316.0010.003.000.004.003.003.001.004.004.000.004.005.000.001.0023.00
p-o sm1251610304331440450123
kh km124.9316.0010.003.000.004.003.003.001.004.004.000.004.005.000.001.0023.00
kh sm1251610304331440450123
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded