ONLINE mängud
Audentes SK
BC Star
Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club
Keila Korvpallikool
KK Tallinn
Luunja
Narva PSK
OSK
Parksepa SK/Võru
Payless Rapla
Pärnu
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava ja tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
212 K 10.04.2019 19:00 Pärnu 20:0 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Pärnu Spordihall Play-off
210 R 22.03.2019 19:00 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club 48:75 Narva PSK Tartu, EMÜ sph Play-off
201 K 06.03.2019 19:00 Payless Rapla 88:75 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
431 R 22.02.2019 18:00 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club 72:62 Parksepa SK/Võru Tartu, EMÜ sph Vahegrupp
435 E 18.02.2019 19:15 Audentes SK 61:77 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Tallinn, Audentese Spordikeskus Vahegrupp
427 R 15.02.2019 19:15 BC Star 74:60 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Tallinna Südalinna kool Vahegrupp
437 P 03.02.2019 18:00 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club 74:69 BC Star Tartu, EMÜ sph Vahegrupp
426 R 01.02.2019 18:00 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club 76:79 Audentes SK Tartu, EMÜ sph Vahegrupp
434 L 26.01.2019 12:00 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club 61:73 Pärnu Tartu, EMÜ sph Vahegrupp
016 P 25.11.2018 15:00 Pärnu 53:69 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Pärnu Spordihall Põhiturniir
023 R 23.11.2018 18:30 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club 41:69 Payless Rapla Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
021 L 17.11.2018 19:00 Parksepa SK/Võru 54:50 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Parksepa Keskkooli spordihoone Põhiturniir
018 R 09.11.2018 18:00 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club 51:101 Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
013 T 23.10.2018 19:15 Luunja 72:62 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Luunja Keskkool Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 20. juuni
Siim Hiie (31)
Marek Põder (40)
Homme, 21. juuni
Rain Koort (24)
Ivar Kundla (47)
Jaak Laanemets (53)
Marit Maaring (28)
Joosep Toome (34)
Sulge

Ülekanded