ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
013 L 23.10.2021 BC STAR 0:20 Luunja korvpallinaiskond *mängu ei toimu Põhiturniir
011 R 22.10.2021 19:45 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 80:55 Keila Korvpallikool Elva Spordihoone Põhiturniir
015 R 22.10.2021 20:15 TalTech BS/Altius 69:80 G4S Noorteliiga Play Arena Põhiturniir
012 N 21.10.2021 18:45 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 53:50 Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
014 K 20.10.2021 19:00 TSA Kalev Audentese Spordiklubi Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
008 L 16.10.2021 14:30 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 59:63 TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
003 R 15.10.2021 Rapla Korvpallikool 20:0 BC STAR *mängu ei toimu Põhiturniir
010 R 15.10.2021 BC STAR 0:20 TSA Kalev *mängu ei toimu Põhiturniir
007 K 13.10.2021 19:00 PÄRNU SPORDIKOOL 66:85 Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall Põhiturniir
009 T 12.10.2021 20:15 Keila Korvpallikool 49:87 G4S Noorteliiga Keila Kooli võimla Põhiturniir
001 P 10.10.2021 14:00 Audentese Spordiklubi 90:49 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
005 L 09.10.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL 96:59 Keila Korvpallikool Pärnu Spordihall Põhiturniir
004 R 08.10.2021 20:00 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 80:57 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR Elva Spordihoone Põhiturniir
002 K 06.10.2021 19:00 Luunja korvpallinaiskond 61:35 TSA Kalev Kambja spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10