ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
803 R 15.04.2022 12:00 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 65:74 Luunja korvpallinaiskond Saku valla spordikeskus Finaalturniir
804 R 15.04.2022 14:30 Audentese Spordiklubi 75:77 G4S Noorteliiga Saku valla spordikeskus Finaalturniir
801 N 14.04.2022 17:30 G4S Noorteliiga 76:59 Luunja korvpallinaiskond Tallinn, Audentes (suur saal) Finaalturniir
802 N 14.04.2022 19:45 Audentese Spordiklubi 74:63 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Finaalturniir
206 E 11.04.2022 17:30 G4S Noorteliiga 89:51 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal) Play-off
205 P 10.04.2022 17:00 Audentese Spordiklubi 88:70 TSA Kalev Tallinn, Audentes (väike saal) Play-off
208 L 09.04.2022 18:00 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 69:67 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR Elva Spordihoone Play-off
202 N 07.04.2022 18:30 Rapla Korvpallikool 56:75 G4S Noorteliiga Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
207 T 05.04.2022 19:00 Luunja korvpallinaiskond 63:50 Pärnu Spordikool Kambja spordihoone Play-off
201 E 04.04.2022 17:30 TSA Kalev 56:79 Audentese Spordiklubi Tallinn, Lasnamäe SMM Play-off
204 E 04.04.2022 19:30 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 68:68 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Tallinn, Kristiine PMM Play-off
203 N 31.03.2022 19:00 Pärnu Spordikool 40:83 Luunja korvpallinaiskond Pärnu sph (väike väljak) Play-off
052 T 29.03.2022 17:30 G4S Noorteliiga 78:61 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir I ring
414 N 24.03.2022 17:30 G4S Noorteliiga 67:62 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir II ring
412 K 23.03.2022 20:15 TalTech BS/Altius 42:57 TSA Kalev Play Arena Põhiturniir II ring
415 T 22.03.2022 20:15 Keila Korvpallikool 86:30 TalTech BS/Altius Keila Kooli Pargimaja Põhiturniir II ring
417 N 17.03.2022 18:45 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 63:74 G4S Noorteliiga Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir II ring
413 N 17.03.2022 20:00 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 67:72 Audentese Spordiklubi Elva Spordihoone Põhiturniir II ring
420 T 15.03.2022 18:00 Pärnu Spordikool 78:42 TalTech BS/Altius Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir II ring
416 R 11.03.2022 19:15 Rapla Korvpallikool 60:52 TSA Kalev Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir II ring
401 N 10.03.2022 18:45 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 64:70 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir II ring
418 K 09.03.2022 19:00 Luunja korvpallinaiskond 61:60 G4S Noorteliiga Kambja spordihoone Põhiturniir II ring
405 T 08.03.2022 19:30 Audentese Spordiklubi 72:67 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir II ring
411 N 03.03.2022 18:30 Rapla Korvpallikool 55:61 Pärnu Spordikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir II ring
410 N 03.03.2022 18:45 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 39:61 Luunja korvpallinaiskond Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir II ring
409 K 02.03.2022 18:30 Audentese Spordiklubi 70:54 G4S Noorteliiga Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir II ring
419 K 02.03.2022 18:30 TSA Kalev 70:56 Keila Korvpallikool Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir II ring
406 P 27.02.2022 13:00 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 62:64 Luunja korvpallinaiskond Elva Spordihoone Põhiturniir II ring
403 P 27.02.2022 17:00 TSA Kalev 61:59 Pärnu Spordikool Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir II ring
407 T 22.02.2022 19:00 TalTech BS/Altius 61:64 Rapla Korvpallikool Play Arena Põhiturniir II ring
408 E 21.02.2022 20:00 Keila Korvpallikool 51:62 Pärnu Spordikool Keila Kooli Pargimaja Põhiturniir II ring
404 K 16.02.2022 18:30 Rapla Korvpallikool 58:42 Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir II ring
402 K 16.02.2022 19:00 Luunja korvpallinaiskond 52:71 Audentese Spordiklubi Kambja spordihoone Põhiturniir II ring
055 R 04.02.2022 18:00 TalTech BS/Altius 49:84 Luunja korvpallinaiskond Kambja spordihoone Põhiturniir I ring
051 P 23.01.2022 BC STAR 0:20 BC Elva CHK/Tartu Ülikool *mängu ei toimu Põhiturniir I ring
054 L 22.01.2022 14:30 TSA Kalev 50:53 Rapla Korvpallikool Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir I ring
053 N 20.01.2022 18:45 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 63:60 Pärnu Spordikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir I ring
049 P 16.01.2022 TalTech BS/Altius 20:0 BC STAR *mängu ei toimu Põhiturniir I ring
046 N 13.01.2022 17:30 G4S Noorteliiga 68:53 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir I ring
050 N 13.01.2022 18:30 Rapla Korvpallikool 60:63 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir I ring
047 K 12.01.2022 19:15 Audentese Spordiklubi 89:62 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir I ring
048 E 10.01.2022 19:00 Luunja korvpallinaiskond 62:58 Pärnu Spordikool Kambja spordihoone Põhiturniir I ring
042 P 09.01.2022 17:30 Audentese Spordiklubi 82:69 Luunja korvpallinaiskond Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir I ring
028 T 14.12.2021 20:15 Keila Korvpallikool 44:60 Luunja korvpallinaiskond Keila Kooli võimla Põhiturniir I ring
045 P 12.12.2021 14:15 BC STAR 0:20 Keila Korvpallikool *mängu ei toimu Põhiturniir I ring
043 L 11.12.2021 16:30 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 20:0 TalTech BS/Altius #edasi lükatud Põhiturniir I ring
041 K 08.12.2021 18:15 Rapla Korvpallikool 60:68 G4S Noorteliiga Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir I ring
044 T 07.12.2021 17:30 Pärnu Spordikool 69:50 TSA Kalev Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir I ring
038 P 05.12.2021 14:00 Luunja korvpallinaiskond 57:60 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR Kambja spordihoone Põhiturniir I ring
040 R 03.12.2021 19:00 Pärnu Spordikool 65:66 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir I ring
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 28. juuni
Ralf Lainevool (53)
Homme, 29. juuni
Erika Eluri (66)
Külli Kubri-Lemberg (55)
Priit Lehismets (43)
Toomas Linamäe (57)
Jüri Pritšin (54)
Kätrin Varik (23)
Karl-Ingemar Viilver (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa