ONLINE mängud
Audentese Spordiklubi
BC Elva/CHK
BC STAR
Keila Korvpallikool
Korvpallinaiskond OSK
Luunja vald
Narva PSK
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
029 E 18.01.2021 Korvpallinaiskond OSK Rapla Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
037 L 16.01.2021 16:30 BC Elva/CHK Narva PSK #edasi lükatud Põhiturniir
027 N 14.01.2021 18:30 BC STAR Pärnu Spordikool #edasi lükatud Põhiturniir
021 K 13.01.2021 19:00 Luunja vald BC Elva/CHK #edasi lükatud Põhiturniir
025 T 12.01.2021 Keila Korvpallikool Audentese Spordiklubi #edasi lükatud Põhiturniir
023 L 09.01.2021 14:00 Pärnu Spordikool Narva PSK #edasi lükatud Põhiturniir
024 R 08.01.2021 Audentese Spordiklubi Korvpallinaiskond OSK #edasi lükatud Põhiturniir
022 N 07.01.2021 18:30 BC STAR Keila Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
019 N 17.12.2020 BC STAR Rapla Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
020 K 16.12.2020 Audentese Spordiklubi BC Elva/CHK #edasi lükatud Põhiturniir
018 E 14.12.2020 Korvpallinaiskond OSK Pärnu Spordikool #edasi lükatud Põhiturniir
014 N 10.12.2020 18:30 BC STAR 60:93 Korvpallinaiskond OSK Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
015 L 05.12.2020 14:00 Pärnu Spordikool 45:59 Luunja vald Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
009 L 05.12.2020 16:30 BC Elva/CHK 80:78 Korvpallinaiskond OSK Elva Spordihoone Põhiturniir
016 L 28.11.2020 Narva PSK Keila Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
013 E 23.11.2020 19:30 BC Elva/CHK 74:65 Rapla Korvpallikool Elva Spordihoone Põhiturniir
011 K 18.11.2020 19:00 Luunja vald 65:43 BC STAR Luunja Keskkool Põhiturniir
007 K 11.11.2020 18:45 Audentese Spordiklubi 76:42 BC STAR Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
008 T 10.11.2020 20:15 Keila Korvpallikool 51:62 Luunja vald Keila Kooli võimla Põhiturniir
010 P 08.11.2020 15:15 Keila Korvpallikool 79:67 Pärnu Spordikool Keila Kooli võimla Põhiturniir
017 L 07.11.2020 14:00 Luunja vald 76:59 Narva PSK Luunja Keskkool Põhiturniir
002 K 04.11.2020 18:15 Rapla Korvpallikool 54:52 Narva PSK Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
006 L 24.10.2020 13:00 Pärnu Spordikool 53:63 Rapla Korvpallikool Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
001 L 24.10.2020 16:30 BC Elva/CHK 102:33 BC STAR Elva Spordihoone Põhiturniir
003 E 19.10.2020 18:15 Korvpallinaiskond OSK 45:53 Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
004 E 12.10.2020 19:15 Audentese Spordiklubi 75:51 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 18. jaanuar
Marek Ojamäe (20)
Homme, 19. jaanuar
Maia Dorbek (65)
Ingmar Kaup (45)
Ingmar Nöps (33)
Tarmo Pillerpau (39)
Peeter Pukk (39)
Reemo Veski (41)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo - Zenit