ONLINE mängud
Audentese Spordiklubi
BC Elva/CHK
BC STAR
Keila Korvpallikool
Korvpallinaiskond OSK
Luunja vald
Narva PSK
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
028 R 26.02.2021 19:30 Rapla Korvpallikool Luunja vald Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
023 L 27.02.2021 14:00 Pärnu Spordikool Narva PSK Pärnu sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
022 K 03.03.2021 BC STAR Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
024 K 03.03.2021 18:45 Audentese Spordiklubi Korvpallinaiskond OSK Tallinn, Audentes (väike saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
021 K 03.03.2021 19:00 Luunja vald BC Elva/CHK Luunja Keskkool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
027 N 04.03.2021 18:30 BC STAR Pärnu Spordikool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
036 R 05.03.2021 19:30 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
037 L 06.03.2021 16:00 BC Elva/CHK Narva PSK Elva Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
033 E 08.03.2021 18:00 Korvpallinaiskond OSK Luunja vald Tallinn, Kristiine PMM
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
029 N 11.03.2021 18:45 Korvpallinaiskond OSK Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
034 R 12.03.2021 18:30 Pärnu Spordikool BC Elva/CHK Pärnu sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
016 L 13.03.2021 14:00 Narva PSK Keila Korvpallikool Narva Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
035 P 14.03.2021 14:00 Narva PSK Audentese Spordiklubi Narva Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
020 K 17.03.2021 Audentese Spordiklubi BC Elva/CHK *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
019 N 18.03.2021 18:30 BC STAR Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
005 N 18.03.2021 18:45 Narva PSK Korvpallinaiskond OSK Tallinn, Kristiine PMM
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
031 L 20.03.2021 14:00 Narva PSK BC STAR Narva Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
012 P 21.03.2021 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 26. veebruar
Anna-Helena Kase (33)
Marje Möldre-Vähi (57)
Vallo Rahnik (55)
Mark Shein (44)
Homme, 27. veebruar
Olavi Ratas (79)
Anton Tõshtshuk (35)
Sulge

Ülekanded