ONLINE mängud
Audentese SK
BC STAR
Keila Korvpallikool
Korvpallinaiskond OSK
Luunja Vald
Narva PSK
Parksepa SK/Võru
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
010 T 19.11.2019 20:00 Keila Korvpallikool Audentese SK Keila Kooli võimla Põhiturniir
026 K 20.11.2019 19:00 Parksepa SK/Võru Luunja Vald Parksepa Keskkooli spordihoone Põhiturniir
034 R 22.11.2019 19:30 Narva PSK Keila Korvpallikool Sillamäe spordihoone Põhiturniir
017 P 24.11.2019 Narva PSK Audentese SK Põhiturniir
020 P 24.11.2019 Pärnu Spordikool BC STAR Põhiturniir
011 P 24.11.2019 14:00 Luunja Vald Rapla Korvpallikool Luunja Keskkool Põhiturniir
022 E 25.11.2019 Audentese SK Pärnu Spordikool Põhiturniir
002 E 25.11.2019 18:45 Korvpallinaiskond OSK Audentese SK Kristiine spordimaja Põhiturniir
021 R 29.11.2019 19:00 Rapla Korvpallikool Narva PSK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
024 L 30.11.2019 14:00 Luunja Vald Keila Korvpallikool Luunja Keskkool Põhiturniir
029 P 01.12.2019 14:00 Luunja Vald Narva PSK Luunja Keskkool Põhiturniir
028 E 02.12.2019 18:30 BC STAR Audentese SK Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
027 N 05.12.2019 19:00 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall Põhiturniir
025 L 07.12.2019 12:00 Narva PSK Korvpallinaiskond OSK Sillamäe spordihoone Põhiturniir
032 E 09.12.2019 Keila Korvpallikool Parksepa SK/Võru Põhiturniir
031 R 13.12.2019 19:15 Rapla Korvpallikool BC STAR Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
030 E 16.12.2019 18:45 Korvpallinaiskond OSK Pärnu Spordikool Kristiine spordimaja Põhiturniir
036 E 06.01.2020 Audentese SK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
033 L 11.01.2020 12:00 Pärnu Spordikool Luunja Vald Pärnu Spordihall Põhiturniir
012 P 12.01.2020 Narva PSK Pärnu Spordikool Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 19. november
Harri Drell (55)
Timo Eichfuss (31)
Taavi-Peeter Liiv (28)
Homme, 20. november
Kaspar Allese (35)
Ron Pehka (21)
Gert Prants (39)
Sulge

Ülekanded