ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
002 E 03.10.2022 18:15 Korvpallinaiskond OSK/Vesiir KK Viimsi Kristiine spordimaja Põhiturniir
003 T 04.10.2022 18:30 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
004 R 07.10.2022 18:30 Tallinna Ülikool/SK Nord TalTech BS/Altius Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
005 L 08.10.2022 17:00 Tartu Ülikool KK Viimsi Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
006 K 12.10.2022 19:15 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
007 K 12.10.2022 19:30 Luunja korvpallinaiskond Tallinna Ülikool/SK Nord Lohkva Spordihoone, Kabina tee 14 Põhiturniir
011 N 13.10.2022 18:15 Korvpallinaiskond OSK/Vesiir TalTech BS/Altius Kristiine spordimaja Põhiturniir
008 K 19.10.2022 19:30 Luunja korvpallinaiskond Audentese Spordiklubi Lohkva Spordihoone, Kabina tee 14 Põhiturniir
010 N 20.10.2022 20:30 KK Viimsi Rapla Korvpallikool Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
009 R 21.10.2022 18:30 Pärnu Spordikool Tallinna Ülikool/SK Nord Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
013 R 21.10.2022 19:30 KK Viimsi Pärnu Spordikool Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
014 P 30.10.2022 15:00 TalTech BS/Altius Luunja korvpallinaiskond Play Arena Põhiturniir
015 P 30.10.2022 15:00 Tartu Ülikool Korvpallinaiskond OSK/Vesiir Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
016 E 31.10.2022 17:30 Tallinna Ülikool/SK Nord Audentese Spordiklubi Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
017 K 02.11.2022 18:30 Rapla Korvpallikool Tallinna Ülikool/SK Nord Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
018 L 05.11.2022 11:00 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi Play Arena Põhiturniir
020 K 09.11.2022 19:00 Luunja korvpallinaiskond Pärnu Spordikool Lohkva Spordihoone, Kabina tee 14 Põhiturniir
021 K 09.11.2022 19:15 Audentese Spordiklubi Korvpallinaiskond OSK/Vesiir Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
023 N 10.11.2022 18:30 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikool Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
022 N 10.11.2022 20:30 KK Viimsi TalTech BS/Altius Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
019 L 12.11.2022 17:00 Tartu Ülikool Luunja korvpallinaiskond Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
024 E 14.11.2022 Korvpallinaiskond OSK/Vesiir Pärnu Spordikool Kristiine spordimaja Põhiturniir
012 L 19.11.2022 15:30 TalTech BS/Altius Tartu Ülikool Play Arena Põhiturniir
025 E 28.11.2022 18:15 Korvpallinaiskond OSK/Vesiir Luunja korvpallinaiskond Kristiine spordimaja Põhiturniir
026 K 30.11.2022 19:15 Audentese Spordiklubi Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
027 N 01.12.2022 20:30 KK Viimsi Tallinna Ülikool/SK Nord Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
029 L 03.12.2022 13:00 Rapla Korvpallikool Luunja korvpallinaiskond Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
030 T 06.12.2022 Pärnu Spordikool Tartu Ülikool Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
031 K 07.12.2022 19:15 Audentese Spordiklubi KK Viimsi Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
028 R 09.12.2022 20:00 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool Play Arena Põhiturniir
032 E 12.12.2022 17:30 Tallinna Ülikool/SK Nord Korvpallinaiskond OSK/Vesiir Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
033 P 08.01.2023 13:00 Luunja korvpallinaiskond KK Viimsi Lohkva Spordihoone, Kabina tee 14 Põhiturniir
034 T 10.01.2023 Pärnu Spordikool TalTech BS/Altius Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
036 E 16.01.2023 17:30 Tallinna Ülikool/SK Nord Tartu Ülikool Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
035 N 19.01.2023 18:30 Rapla Korvpallikool Korvpallinaiskond OSK/Vesiir Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 3. oktoober
Kaisa Aatonen (33)
Homme, 4. oktoober
Vladislav Mõstkovski (40)
Anu Säärits (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23