ONLINE mängud
Audentese Spordiklubi
BC Elva/CHK
BC STAR
Keila Korvpallikool
Korvpallinaiskond OSK
Luunja vald
Narva PSK
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
013 E 23.11.2020 19:30 BC Elva/CHK Rapla Korvpallikool Elva Spordihoone Põhiturniir
016 L 28.11.2020 14:30 Narva PSK Keila Korvpallikool Sillamäe spordihoone Põhiturniir
015 L 05.12.2020 14:00 Pärnu Spordikool Luunja vald Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
009 L 05.12.2020 16:30 BC Elva/CHK Korvpallinaiskond OSK Elva Spordihoone Põhiturniir
012 K 09.12.2020 18:15 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
014 N 10.12.2020 18:30 BC STAR Korvpallinaiskond OSK Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
018 E 14.12.2020 18:15 Korvpallinaiskond OSK Pärnu Spordikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
020 K 16.12.2020 18:45 Audentese Spordiklubi BC Elva/CHK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
019 N 17.12.2020 18:30 BC STAR Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
021 K 06.01.2021 Luunja vald BC Elva/CHK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
022 N 07.01.2021 18:30 BC STAR Keila Korvpallikool Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
024 R 08.01.2021 Audentese Spordiklubi Korvpallinaiskond OSK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
023 L 09.01.2021 14:00 Pärnu Spordikool Narva PSK Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
025 T 12.01.2021 Keila Korvpallikool Audentese Spordiklubi *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
027 N 14.01.2021 18:30 BC STAR Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
037 L 16.01.2021 16:30 BC Elva/CHK Narva PSK Elva Spordihoone Põhiturniir
029 E 18.01.2021 Korvpallinaiskond OSK Rapla Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
030 T 19.01.2021 20:00 Keila Korvpallikool BC Elva/CHK Keila Kooli võimla Põhiturniir
031 K 20.01.2021 Narva PSK BC STAR *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
032 K 20.01.2021 Luunja vald Audentese Spordiklubi *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
028 K 20.01.2021 18:15 Rapla Korvpallikool Luunja vald Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
033 E 25.01.2021 Korvpallinaiskond OSK Luunja vald *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
034 T 26.01.2021 18:00 Pärnu Spordikool BC Elva/CHK Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
035 K 27.01.2021 Narva PSK Audentese Spordiklubi *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
036 R 29.01.2021 19:30 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
005 P 31.01.2021 Narva PSK Korvpallinaiskond OSK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid
Sünnipäevad
Täna, 23. november
Roland Hurt (86)
Homme, 24. november
Kadri-Ann Lass (24)
Sirje Metsküll Kangro (71)
Rauno Nurger (27)
Peeter Peljo (46)
Silver Suurorg (23)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

FIBA "mull"