ONLINE mängud
Mooste Mõis SM 35+ esindus murdis vägevaid vastaseid

Eesti võistkonnad on seeniorite korvpalli EMil medalikursil

30.06.2016

Serbias Novi Sadis toimuvad 24. juunist kuni 3. juulini FIMBA Euroopa 9. meistrivõitlused korvpallis seenioritele, millest võtab osa üle 100 võistkonna 22 riigist, sealhulgas viis Eesti võistkonda 62 mängijaga.

Senini pole Eesti võistkonnad FIMBA EMidelt kuldmedaleid võitnud, küll aga on toodud kõige kirkamaid medaleid MMidelt.

Käesolevatel võistlustel on kõik Eesti võistkonnad saanud alagruppidest edasi ning võitlevad medalite eest.

 

Meeste 35+ vanuseklassis võistlev Mooste Mõis SK võistkond võitis esimeses kohtumises väga tugevat Serbia B võistkonda 77:69 (suuremad skoorijad Veljo Vares 38 p ja Helikar Haabma 17 p). Teises kohtumises alistati Sloveenia esindus 86:56 (resultatiivsemad Mario Polusk 25 punktiga, 23 punkti Veljo Vares, 19 Janar Heering).

Alagrupi võiduga tagati pääs otse poolfinaali ning vastast oodatakse paarist Serbia B - Kreeka. Poolfinaalmäng toimub 1. juulil.

 

Naiste 45+ võistkond võitis veerandfinaalis kindlalt Lätit 47:26 ning kohtub poolfinaalis Ukraina naiskonnaga.

 

Naiste 50+ võistkond kohtub neljapäüeval, 30. juunil pikakasvulise Läti naiskonnaga. 50+ naiste vanuseklassis osalevad Venemaa, Soome, Horvaatia, Läti, Saksamaa kahe naiskonnaga, Tsehhi ja Eesti naiskond, vanusegrupis on rohke osavõtt ning esindatud tugevad korvpallimaad.

Eesti naiskond võitis pingelises mängus Venemaad 35:31, teises mängus Saksamaad 45:24 ning kolmandas Horvaatiat 66:26 ning kindlustas alagrupi esikoha ja pääsu poolfinaali.

 

Meeste 60+ võistkond võitis veerandfinaalis Venemaa võistkonda 72:52 ning kohtub poolfinaalis Sloveeniaga.

 

Meeste 70+ võistkonna vastaseks poolfinaalis on Venemaa.

 

Poolfinaalid toimuvad Novi Sadis 30. juunil ja 1. juulil ning finaalid 2. ja 3. juulil.

 

Info: http://www.maxibasketballnovisad2016.com/

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 16. september
Krista Igumenova (64)
Andri Jõgi (35)
Viktoria Kisseljova (17)
Mart Missik (51)
Harri Samarüütel (34)
Tõnu Soodla (49)
Kaiti Vassiljeva (32)
Homme, 17. september
Reet Rausberg (55)
Toomas Tauk (49)
Sulge

Ülekanded