ONLINE mängud

Endised korvpalliässad pallivad täna ja homme Pärnus

27.02.2016

Täna kogunevad Pärnusse rahvusvahelisele korvpalliturniirile Ice Cup seeniorkorvpallurid Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ja Ukrainast, kuuendat korda saab teoks talvine korvpallipidu.

Mängud toimuvad Pärnu Spordihoones, mängude algus on laupäeval ja pühapäeval kell 10. Avatseremoonia on laupäeval, 27. veebruaril, kell 12 ja lõpetamine pühapäeval, 28. veebruaril, kell 15.

Kokku osaleb Ice Cupil 37 võistkonda 5 riigist, palliplatsile astub enam kui 360 mängijat. Selleaastase Ice Cup turniiri osalejate arv on ajaloo suurim.

 

Palliplatsil saab näha endisi mitmete tiitlitega Eesti koondislasi Ivo Saksakulmu, Harri Drelli, Guido Kundlat, Anti Kallet ja mitmeid teisi tuntud nimesid.

 

Pärnu meeskonnas jookseb platsile kunagine Žalgirise mängija ja Arvydas Sabonise tiimikaaslane Arvydas Venclovas. Pärnust on väljas kaks võistkonda, palliplatsil saab näha ka Pärnu korvpalli arendajat Mait Käbinit.

 

Naistest on kohal Eesti naiste koondise hiilgeaegadest tuttavad Ülle Järv ning Piret Jahilo ja nooremast põlvkonnast Kai Lass, Katrin Olmari ja mitmed teised nimekad mängijad. Lätlaste, leedukate, venelaste ja ukrainlaste võistkondades on samuti oma maade endised koondislased ning mitmeid tiitleid võitnud mängijad.

 

Korvpalliturniiri edule aitavad kaasa suurepärased toetajad: Saare, Selver, My Fitness, Pärnu linn, Amserv, Candle Light, Toiduvägi, Perona Bowling, Estonia Medical Spa & Hotel, Wasa, SleepAngel, Oriflame, Kaja Keraamika, Taluturg, Allew Magusamaailm, ePood24.eu, Mamm&Frunkt, Manuson, Enn Kull, Endla Teater, Pärnu Muuseum, Seppälä, Wendre, Kanpol, Saku, Tallinna Teletorn, Meenemünt, Pizzahunt, Valgeranna Seikluspark, Villa Wesset, Korvpalliklubi Pärnu, Turundustugi, kuurordigalerii Central.

 

https://www.facebook.com/events/1056616724400291/

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 16. september
Krista Igumenova (64)
Andri Jõgi (35)
Viktoria Kisseljova (17)
Mart Missik (51)
Harri Samarüütel (34)
Tõnu Soodla (49)
Kaiti Vassiljeva (32)
Homme, 17. september
Reet Rausberg (55)
Toomas Tauk (49)
Sulge

Ülekanded