ONLINE mängud
Paide ootab nädalavahetusel harrastuspallureid

Ees on pika traditsiooniga Paide Välkturniir

06.04.2015

Pühapäeval, 12.aprillil toimub taas Paide Välkturniir, mille korraldamisega alustati juba 80ndate keskel. Sellega on kombeks panna punkt Järvamaa korvpallihooajale.

Turniiril mängitakse tavalist 5 vs 5 korvpalli, kuid mänguaeg on 2x4 minutit puhast aega. See annab hea võimaluse üllatusteks. Kõik kohad mängitakse välja, mis tähendab, et igale meeskonnale on garanteeritud 5-8 kohtumist.


Mängud toimuvad Paide E-Piim Spordihallis kahel väljakul ja turniir kestab 10:00-16:00. Juhul, kui tuleb oodatust rohkem võistkondi, siis saame kasutada ka Paide linna võimlat. Eelregistreerida pole vaja, kui kella 10ks on vähemalt viis mängijat kohal saab turniiril kaasa lüüa. Ühe meeskonna osavõtutasu on 50 eurot.

Osalejate rekord on 32 meeskonda, viimastel aastatel on see number jäänud 9 ja 15 vahele. Turniiril on mänginud sõudjate, kergejõustiklaste, jalgpallurite jt spordialade esindajate võistkonnad ja ühel aastal suutsid turniiri võita koguni jalgpallurid.

Sel aastal toimub turniiri ajal taas viskevõistlus "Teemantkäsi '15", kus kasutatakse korvpalliliiga NBA Tähtede Mängu nädalavahetuse viskevõistlusega sarnast süsteemi. Iga võistkond saab välja panna ühe viskaja ja Järvamaa MV kolm parimat meeskonda kaks viskajat.

Lisainfo:

Viljar Pennert
Paide Korvpalliklubi Seitse
E: viljar@kk7.ee
T: 55545000

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (59)
Mikk Teder (33)
Homme, 29. september
Maksim Maksõmiv (38)
Orm Naarits (54)
Sulge

Ülekanded