ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
024 N 09.05.2019 20:00 Setu Sauna Selts 77:61 OSK 45 Laagri Spordihoone Põhiturniir
025 L 04.05.2019 13:00 SMK PAULUS 45 63:65 Korvpalliklubi Ribi Pauluse spordihall Põhiturniir
032 E 29.04.2019 19:30 Korvpalliklubi Ribi 60:44 OSK 45 Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
031 L 27.04.2019 12:00 SMK PAULUS 45 56:53 Parim enne 45 Pauluse spordihall Põhiturniir
020 K 24.04.2019 17:25 OSK 45 77:68 SMK PAULUS 45 Nordi Spordihoone Põhiturniir
023 T 16.04.2019 18:00 Parim enne 45 82:52 Põhja-Sakala vald 45 Nordi Spordihoone Põhiturniir
037 L 13.04.2019 14:00 SMK PAULUS 45 41:92 Põhja-Sakala vald 45 Pauluse spordihall Põhiturniir
029 N 11.04.2019 20:00 Setu Sauna Selts 54:64 Korvpalliklubi Ribi Laagri Spordihoone Põhiturniir
026 K 10.04.2019 17:25 Parim enne 45 55:56 OSK 45 Nordi Spordihoone Põhiturniir
033 N 04.04.2019 20:00 Parim enne 45 56:71 Setu Sauna Selts Laagri Spordihoone Põhiturniir
030 K 03.04.2019 17:15 OSK 45 68:64 Põhja-Sakala vald 45 Nordi Spordihoone Põhiturniir
010 E 25.03.2019 19:30 Korvpalliklubi Ribi 64:72 Setu Sauna Selts Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
014 N 21.03.2019 20:00 Setu Sauna Selts 58:55 Parim enne 45 Laagri Spordihoone Põhiturniir
035 L 16.03.2019 12:00 SMK PAULUS 45 54:46 OSK 45 Pauluse spordihall Põhiturniir
004 E 11.03.2019 19:30 Korvpalliklubi Ribi 74:54 SMK PAULUS 45 Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
034 R 08.03.2019 20:10 Parim enne 45 56:79 Korvpalliklubi Ribi Laagri Spordihoone Põhiturniir
028 L 02.03.2019 14:00 SMK PAULUS 45 49:72 Setu Sauna Selts Pauluse spordihall Põhiturniir
027 E 11.02.2019 19:30 Korvpalliklubi Ribi 70:48 Põhja-Sakala vald 45 Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
036 R 08.02.2019 19:00 Põhja-Sakala vald 45 67:85 Setu Sauna Selts Sürgavere spordihoone Põhiturniir
018 R 01.02.2019 19:00 Põhja-Sakala vald 45 51:62 SMK PAULUS 45 Sürgavere spordihoone Põhiturniir
022 K 30.01.2019 17:25 OSK 45 49:92 Korvpalliklubi Ribi Tallinn, T.Soku KK Põhiturniir
012 N 24.01.2019 17:30 Parim enne 45 65:45 SMK PAULUS 45 Tallinn, T.Soku KK Põhiturniir
016 E 21.01.2019 19:30 Korvpalliklubi Ribi 75:47 Parim enne 45 Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
011 R 11.01.2019 19:00 Põhja-Sakala vald 45 62:84 OSK 45 Sürgavere spordihoone Põhiturniir
021 N 20.12.2018 20:00 Setu Sauna Selts 83:56 Põhja-Sakala vald 45 Laagri Spordihoone Põhiturniir
007 R 14.12.2018 19:00 Põhja-Sakala vald 45 75:82 Korvpalliklubi Ribi Sürgavere spordihoone Põhiturniir
006 E 10.12.2018 18:10 OSK 45 61:58 Parim enne 45 Tallinn, Metallist Põhiturniir
008 N 06.12.2018 20:00 Setu Sauna Selts 66:56 SMK PAULUS 45 Laagri Spordihoone Põhiturniir
003 K 28.11.2018 17:15 OSK 45 57:53 Setu Sauna Selts Tallinn, T.Soku KK Põhiturniir
002 R 23.11.2018 19:00 Põhja-Sakala vald 45 57:65 Parim enne 45 Sürgavere spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (60)
Davis Kostõgov (40)
Kristian Kullamäe (20)
Kai Puumets (49)
Henri Räim (30)
Homme, 26. mai
Madis Kukk (79)
Jano Kunts (32)
Triin Maripuu (34)
Jonas Pillai (42)
Tarmo Tamme (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019